Paulina Wyka z Maciejem Zakościelnym na Telekamerach 2018
fot. ONS.pl

Najpiękniejsza para i najpiękniejsza suknia ciążowa! Telekamery 2018

Na gali Telekamer 2018 było wiele gwiazd i celebrytów, mnóstwo wieczorowych stylizacji i kreacji, ale ta para najbardziej przykuwała uwagę. Są stylowi, po prostu uroczy i mają to "coś"! A ta suknia ciążowa na wielkie wyjście przebiła wszystkie inne!
Weronika Zagojska
Paulina Wyka z Maciejem Zakościelnym na Telekamerach 2018
fot. ONS.pl
Najbardziej stylową parą była zdecydowanie Paulina Wyka i Maciej Zakościelny. Paulina Wyka, modelka i aktor serialu "Diagnoza" są parą od 2014 roku i mają już wspólnie synka Borysa, który urodził się w lipcu 2016 r. Teraz spodziewają się drugiego dziecka, które ma przyjść na świat najprawdopodobniej w maju.

Odkąd partnerka Macieja Zakościelnego zaszła w ciążę, para bardzo rzadko pokazuje się publicznie. Gala Telekamer 2018 to wyjątek - serial i aktor zostali nominowani do nagrody, ostatecznie statuetkę zgarnęła "Diagnoza" i Maja Ostaszewska, która gra w nim główną rolę.


Paulina Wyka i Maciej Zakościelny na gali Telekamer 2018
fot. ONS.pl

Paulina Wyka miała na sobie absolutnie obłędną ciemnozieloną (supermodny kolor!) suknię wieczorową, która miękko opływała jej zaawansowane krągłości. Głęboki kopertowy dekolt, transparentne długie rękawy i odcięcie pod biustem - całość zjawiskowa. Modelka wyglądała wspaniale, a minimalistyczna kreacja była po prostu przepiękna. Całość wieczorowej stylizacji uzupełniała biżuteryjna opaska we włosach i maleńka pudełkowa torebeczka. Jesteśmy zachwycone!

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny, Telekamery 2018
fot. ONS.pl

Niestety musimy też wspomnieć o niemiłym akcencie... Komentarze, które pojawiają się w mediach internetowych dotyczące "ogromnych rozmiarów brzucha ciężarnej", których "nie można niczym zamaskować" i że to wygląda "jakby miały przyjść na świat bliźniaki" są po pierwsze niegrzeczne, po drugie nietaktowne, po trzecie po prostu okropne. 

Jeśli chcecie coś powiedzieć o urodzie lub wyglądzie kobiety w ciąży w taki nacechowany negatywnie sposób to lepiej po prostu... milczcie. Nie świadczy to dobrze o odpowiednim wychowaniu wypowiadającej (piszącej) takie słowa osoby. Poza tym Paulina Wyka wyglądała rewelacyjnie, a z ciążowym brzuszkiem, nawet zaawansowanym, bije na głowę wiele stylizacji innych gwiazd. Komentarze na poziomie internetowego trollingu są zwyczajnie beznadziejne.

Jak wam się podoba taki styl wieczorowy przyszłej mamy? Kibicowałyście Maciejowi Zakościelnemu i "Diagnozie"?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy