Paweł Trybała w tiulowej spódniczce z córkami
fot. Instagram

Paweł Trybała w spódniczce TUTU pije herbatkę z córkami. Błazen czy tata toku?

Postawny zawodnik MMA cały w tiulach i opasce na głowie popija z córkami herbatkę z zabawkowych filiżanek. Żona Pawła Trybały, Eliza, pochwaliła się w sieci zdjęciami męża występującego w roli księżniczki. Czy Trybała zasłużył tym na miano ojca roku? Zdania internautów są podzielone.
Magdalena Drab
Paweł Trybała w tiulowej spódniczce z córkami
fot. Instagram
Paweł Trybała znany jest w mediach z występu w programie „Warsaw Shore” oraz udziału w zawodach MMA. Tym razem jednak, za sprawą jednego zdjęcia, internauci mieli okazję poznać go jako troskliwego tatę w pełni zaangażowanego w opiekę nad dwoma córeczkami. Specjalnie dla dziewczynek Trybson zmienił się w delikatną księżniczkę popijającą herbatkę z mini filiżanki.

Paweł Trybała bawi się z córkami w spódniczce tutu

W sieci pojawiły się niecodzienne zdjęcia Pawła Trybsona Trybały. Zawodnik MMA, pozujący w mediach na twardziela i macho, wystąpił w tiulowej spódniczce i opasce z kwiatkiem. Miał ważny powód − przyjęcie u córek, które zaprosiły go na herbatkę. Jako przykładny ojciec Trybała założył więc zwiewny strój i posłusznie podążał za wskazówkami dziewczynek. Zachwycona Eliza Trybała uwieczniła zabawę na kilku zdjęciach, które umieściła na swoim InstaStories. Paweł z kolei opublikował uroczą fotografię na własnym profilu, by w opisie, we właściwy sobie sposób, wyrazić swoją bezgraniczną miłość do dzieci.

„Możesz być samcem Alfa, prawdziwym twardzielem, Macho, zawodnikiem MMA i zabijaką... Ale jeśli Twoje córeczki powiedzą, że jesteś KSIĘŻNICZKĄ... To jesteś kurde właśnie KSIĘŻNICZKĄ!” − napisał na Instagramie Paweł.

Fani Trybsona zareagowali różnie: jedni podziwiają go za odwagę i mądre wychowywanie dziewczynek, inni oceniają, że... robi z siebie pośmiewisko. Zdecydowanie przychylamy się do tej pierwszej opinii.


Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy