Paweł Trybała w tiulowej spódniczce z córkami
fot. Instagram

Paweł Trybała w spódniczce TUTU pije herbatkę z córkami. Błazen czy tata toku?

Postawny zawodnik MMA cały w tiulach i opasce na głowie popija z córkami herbatkę z zabawkowych filiżanek. Żona Pawła Trybały, Eliza, pochwaliła się w sieci zdjęciami męża występującego w roli księżniczki. Czy Trybała zasłużył tym na miano ojca roku? Zdania internautów są podzielone.
Magdalena Drab
Paweł Trybała w tiulowej spódniczce z córkami
fot. Instagram
Paweł Trybała znany jest w mediach z występu w programie „Warsaw Shore” oraz udziału w zawodach MMA. Tym razem jednak, za sprawą jednego zdjęcia, internauci mieli okazję poznać go jako troskliwego tatę w pełni zaangażowanego w opiekę nad dwoma córeczkami. Specjalnie dla dziewczynek Trybson zmienił się w delikatną księżniczkę popijającą herbatkę z mini filiżanki.

Paweł Trybała bawi się z córkami w spódniczce tutu

W sieci pojawiły się niecodzienne zdjęcia Pawła Trybsona Trybały. Zawodnik MMA, pozujący w mediach na twardziela i macho, wystąpił w tiulowej spódniczce i opasce z kwiatkiem. Miał ważny powód − przyjęcie u córek, które zaprosiły go na herbatkę. Jako przykładny ojciec Trybała założył więc zwiewny strój i posłusznie podążał za wskazówkami dziewczynek. Zachwycona Eliza Trybała uwieczniła zabawę na kilku zdjęciach, które umieściła na swoim InstaStories. Paweł z kolei opublikował uroczą fotografię na własnym profilu, by w opisie, we właściwy sobie sposób, wyrazić swoją bezgraniczną miłość do dzieci.

„Możesz być samcem Alfa, prawdziwym twardzielem, Macho, zawodnikiem MMA i zabijaką... Ale jeśli Twoje córeczki powiedzą, że jesteś KSIĘŻNICZKĄ... To jesteś kurde właśnie KSIĘŻNICZKĄ!” − napisał na Instagramie Paweł.

Fani Trybsona zareagowali różnie: jedni podziwiają go za odwagę i mądre wychowywanie dziewczynek, inni oceniają, że... robi z siebie pośmiewisko. Zdecydowanie przychylamy się do tej pierwszej opinii.


Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy