GRY
 
 

Październik w TEATRZE PLAC ZABAW

Teatr PLAC ZABAW zaprasza dzieci na spektakle.

logo
fot. Teatr Plac Zabaw
ELMER, SŁOŃ W KRATKĘ

Wśród lewitacji, fajerwerków, żonglerek i czarów ukryta piękna opowieść o małym słoniu w kratkę, który wędrując afrykańską dżunglą ma jeden cel: chce być inny niż dotąd.  Czego nauczy się w czasie tej wędrówki? Sam musisz sprawdzić. Spektakl to  zabawa ale i nauka: o przyjaźni, tolerancji, otwartości. Dużo humoru i  interakcji z dziećmi.

Spektakl dla widzów od 3 lat. Czas trwania 50 min.
7, 10, 11 października
godz. 10.00


MAMA MU
Opowieść o szalonej krowie Mamie Mu, która  marzy o robieniu niekrowich rzeczy. Wszyscy ją zniechęcają, ale krowa jest uparta. W końcu udaje jej się zbudować domek na drzewie, pojeździć na rowerze i pohuśtać się na huśtawce.
Mama Mu udowadnia, że warto mieć marzenia i je realizować. Wychodzić  poza swoje „krowie” ramy.

Spektakl dla widzów od 4 lat. Czas trwania 55 min.
3, 24 października
godz. 10.00JAK MÓWIĆ, ŻEBY SIĘ NIE ZGUBIĆ

Opowieść o niesfornym Języczku, który za nieposłuszeństwo zostaje ukarany przez Zębowa Wróżkę. Traci możliwość zrozumiałego mówienia. Na pomoc Językowi przybywa Zębowa Policja, Żółta Żaba i inni. Historia kończy się happy Endem
Spektakl to mały warsztat logopedyczny pokazujący jak poprzez dobrą zabawę można usprawnić swój aparat mowy. Każde dziecko, otrzymuje  List do Rodziców. Prośbę Języczka, aby rodzice ćwiczyli ze swoimi dziećmi zawarte w liście proste ćwiczenia. 

Spektakl dla widzów od 4 lat. Czas trwania 65 min.

12, 20, 25, 28 października
godz. 10.00


BILETY 15 ZŁ

Organizacja Widowni:
Ewa Jarczyńska 531 84 89 89

Rezerwacja mailowa: biuro@teatrplaczabaw.pl

WIĘCEJ »


Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj