edyta pazura
fot. Instagram

Pazura wysłała dzieci na obóz, teraz się boi: „brzuch boli mnie już drugi dzień”

Żona Cezarego Pazury, Edyta postanowiła wysłać w tym roku na obóz swoje dzieci. Celebrytka podzieliła się z fanami obawami związanymi z wakacjami w dobie koronawirusa oraz tęsknotą za pociechami.
Katarzyna Gałązkiewicz
edyta pazura
fot. Instagram
Edyta Pazura za pośrednictwem Instagrama podzieliła się odważną decyzją o wysłaniu dzieci na obóz w czasach pandemii koronawirusa. Żona popularnego aktora, która jest matką trójki pociech, uznała, że wyjazd Amelii i Antoniego po długiej domowej izolacji  będzie idealną okazją do odpoczynku dla wyczerpanych rodziców. Okazało się jednak, że celebrytka mocno przeżywa rozłąkę z dziećmi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨✨✨ Dzisiaj jadą na obóz 🧳 Po trzech miesiącach nauki w domu czekałam na ten moment, kiedy będę mogła trochę odetchnąć, a o drugie śniadanie będą musieli się już sami zatroszczyć 🙉 Tłumaczyłam im już chyba ze sto razy zasady bezpieczeństwa, zaopatrzyłam w plastry, krem na ukąszenia, a nawet nebulizator. Myślałam, że będę się cieszyć, a tak bardzo się denerwuje, że brzuch boli mnie już drugi dzień 🙈W nocy budzę się co chwilę i sprawdzam która godzina. Oni obóz na pewno przeżyją, gorzej chyba ze mną 😀🙃 #camp #wakacje2020 #wolne

Post udostępniony przez ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura)

Pazura o rozłące z dziećmi

Pazura nie kryła, że cieszyła się z rozłąki z dziećmi, ponieważ chciała choć na chwilę odpocząć od matczynych obowiązków. Nie spodziewała się jednak, że jej zdenerwowanie i troska o dzieci będzie tak duża:

„Dzisiaj jadą na obóz. Po trzech miesiącach nauki w domu czekałam na ten moment, kiedy będę mogła trochę odetchnąć, a o drugie śniadanie będą musieli się już sami zatroszczyć. Tłumaczyłam im już chyba ze sto razy zasady bezpieczeństwa, zaopatrzyłam w plastry, krem na ukąszenia, a nawet nebulizator” – pochwaliła się na Instagramie Edyta Pazura. 

„Myślałam, że będę się cieszyć, a tak bardzo się denerwuje, że brzuch boli mnie już drugi dzień. W nocy budzę się co chwilę i sprawdzam która godzina. Oni obóz na pewno przeżyją, gorzej chyba ze mną” – dodała. 

Szczęśliwie celebrytka mogła liczyć na wsparcie fanów w komentarzach, którzy nie szczędzili jej słów otuchy.

„Mam to samo, mój już w autobusie... trzymaj się matko !😘”
„Pani Edyto tak już mamy! proszę wypoczywać z siłą pozytywnego myślenia” – pocieszały.

A Wy wysyłacie dzieci na kolonie w tym roku?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy