Pepco, promocja
fot. Adobe Stock

Pepco już otwarte! Dużo taniej kupisz ubranka, torebki i dekoracje [DO KIEDY?]

Pepco zawiesza kolportaż gazetek promocyjnych, a w zamian oferuje świetne promocje. Większość produktów można kupić taniej o 30%, ale termin akcji jest ograniczony.
Magdalena Drab
Pepco, promocja
fot. Adobe Stock
Od 4 maja otwarte są w Polsce galerie handlowe. Zakupy można robić w maseczkach i rękawiczkach ochronnych, zachowując 2-metrowe odstępy od innych osób w sklepie. Podczas wizyty w galerii warto odwiedzić jeden ze sklepów Pepco, bo na klientów czekają spore przeceny. Taniej o 30% można kupić prawie wszystkie produkty dostępne w Pepco, m.in. ubrania dla dzieci i niemowląt oraz akcesoria kuchenne. Akcja promocyjna to prezent dla klientów, którzy nie otrzymują gazetki promocyjnej, której kolportaż został zawieszony z powodu zagrożenia koronawirusem.

Jakie produkty można kupić w Pepco w promocji 30 procent?

Sieć sklepów Pepco przygotowała specjalne promocje dla klientów, którzy przyjdą do wybranego sklepu w godzinach jego otwarcia. Akcją promocyjną został objęty cały asortyment sklepów Pepco (z niewielkimi wyjątkami), w tym:
Jeśli planujesz zakup ubranek dziecięcych, polecamy wielopaki w atrakcyjnych cenach.
 
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.

Jakie produkty w Pepco nie są objęte promocją 30 procent?

Promocje w Pepco dotyczą wszystkich produktów dostępnych w sklepach, ale sieć zrobiła kilka wyjątków. W promocyjnych cenach niższych o 30% nie kupisz:
  • doładowań telefonów na kartę
  • elektronicznych kart podarunkowych
  • toreb zakupowych

Przed zakupami koniecznie zaopatrz się w uniwersalną, wielorazową torbę na zakupy, do ręki lub do wózka.
 

W których sklepach Pepco promocje nie obowiązują?

Akcja promocyjna Pepco trwa niemal we wszystkich sklepach Pepco w Polsce, z wyjątkiem sklepów w:
  • Zakopanem, ul. Staszica 8a, 34-500
  • Biłgoraju, ul. Bohaterów Monte Cassino 19, 23-400
  • Szczecinku, ul. Bohaterów Warszawy 28, 78-400

Do kiedy trwa w Pepco promocja 30 procent?

Produkty objęte promocją będzie można kupić w Pepco w atrakcyjnych cenach do 23 maja. Warto się jednak pospieszyć, bo jeśli produkty będą się cieszyć wyjątkowym powodzeniem, może ich po prostu zabraknąć. 

Czy można zwrócić produkty kupione w Pepco w promocji?

Wszystkie produkty, także te kupione w Pepco w ramach promocji, można zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu zgodnie z regulaminem zwrotów dostępnym na pepco.pl. Zwracany towar nie może być uszkodzony ani nosić śladów użytkowania. Nie można zwracać jedynie bielizny oraz kosmetyków. Przez 30 dni klientowi przysługuje również prawo do zareklamowania kupionego produktu, jeśli podczas zakupów zostały naruszone zasady akcji promocyjnej Pepco.

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 4 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy