Pepco, promocje
fot. Adobe Stock

Pepco ubierze całą rodzinę! W sklepie znajdziemy zestawy w niskich cenach

Od czwartku 6 maja we wszystkich sklepach sieci Pepco znajdziemy zestawy ubrań mama i ja oraz tata i ja w niskich cenach. Nic, tylko zaopatrzyć się na lato!
Pepco, promocje
fot. Adobe Stock
Szukacie dobrych jakościowo ubrań, ale takich, które nie zrujnują waszego domowego budżetu? Wybierzcie się do Pepco. Od czwartku 6 maja w sklepach sieci znajdziecie świetne zestawy dla całej rodziny.

Pepco: ubrania z bawełny w najlepszych cenach

Niskie ceny i wysoka jakość ubrań jednocześnie? To możliwe! Za koszulki z bawełny i szorty dla kobiet i mężczyzn zapłacimy po 20 zł. T-shirty i szorty dla dzieci kosztować nas będą jedynie 10 zł! Na wybór ubrań na pewno nie będziemy narzekać. Możemy kupić m.in. zestawy z nadrukiem Myszki Miki, Myszki Minnie, 101 Dalmatyńczyków czy superbohaterów ze świata Marvela! 
 

Ubrania z kolekcji dostępne są w pełnej rozmiarówce:
 
  • Koszulki lub szorty damskie znajdziemy w rozmiarach od S do XXL.
  • Koszulki lub szorty męskie znajdziemy w rozmiarach od S do XXL.
  • Koszulki lub szorty dla dziewczynek znajdziemy w rozmiarach od 104 do 134 cm.
  • Koszulki lub szorty dla chłopców znajdziemy w rozmiarach od 104 do 134 cm.

Promocja na zestawy mama i ja oraz tata i ja w sklepach sieci Pepco obowiązuje 6 do 19 maja. Warto się spieszyć, zanim wszystkie modele znikną z półek. 

Na co się skusicie? 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Co pyli w lipcu: co pyli teraz i pod koniec lipca? Lista roślin i okresy pylenia [WIDEO]
W lipcu pyli kilka roślin i grzybów, które mogą sprawić, że alergia mocno się nasili. Najintensywniej w lipcu kwitnie pokrzywa, trawy oraz grzyby. Pylenie innych roślin zmienia się na przestrzeni całego miesiąca. Jeśli więc sprawdzisz, co pyli na początku i pod koniec lipca, lepiej przygotujesz się na okresy pylenia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy