GRY
 
 

Perłowe jajka od HARIBO

Motywy wiosenne i wielkanocne są elementami dominującymi w limitowanej serii okolicznościowych żelków i pianek HARIBO. Wśród nich znaleźć można: zajączki, kurczaczki, kwiatuszki i pisanki.

Tegoroczna nowość, Perl Eier (Perłowe Jajka), to wyjątkowa mieszanka wielkanocnych żelków w postaci pisanek, w otoczce z drobnych cukrowych kuleczek. Kolorowe jajeczka HARIBO znakomicie sprawdzą się jako ozdoba świątecznego stołu, urozmaicenie wielkanocnego deseru lub jako słodki prezent dla najmłodszych.

Dzieci uwielbiają świąteczne przygotowania, chętnie pomagają przy pieczeniu bab i mazurków, a także z niecierpliwością czekają na zajączka wielkanocnego, który przyniesie miły drobiazg. Zajęciem, które jeszcze bardziej uatrakcyjni wielkanocny poranek, będzie tzw. „polowanie na jajka”, które polega na poszukiwaniu ukrytych pisanek i smakołyków. Rodzice w tajemnicy przed dziećmi, chowają w różnych zakamarkach domu żelkowe pisanki Perl Eier, ale nie liczy się, kto ile znajdzie, tylko radość płynąca ze rodzinnej zabawy.

Perl Eier – cena ok. 6,10 zł brutto/ 200 g.
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj