personalizowany prezent
fot. Adobe Stock

Personalizowane prezenty dla dzieci i nie tylko [RANKING]

Otrzymywanie prezentów jest bardzo przyjemne. Ale jeśli dostaje się prezent personalizowany, to radości jest jeszcze więcej. Możesz ją sprawić nie tylko dzieciom, ale i całej swojej rodzinie.
Aleksandra Sobieraj
personalizowany prezent
fot. Adobe Stock

Choć dzieci od razu nie docenią personalizowanego prezentu, to z pewnością kiedyś usłyszysz wyrazy uznania. Inaczej będzie jeśli personalizowany prezent dasz innym członkom rodziny, np. dziadkom. Pamiętaj, że takich prezentów nie kupisz z dnia na dzień – trzeba je zamówić nieco wcześniej przed terminem wręczenia – chociaż terminy realizacji takich zamówień są już teraz naprawdę krótkie.

Lista personalizowanych prezentów:

  1. Kalendarz ze zdjęciami dziecka
  2. Personalizowana książeczka
  3. Bransoletka z imieniem dziecka
  4. Kocyk z datą narodzin
  5. Koszulka z nadrukiem
  6. Puzzle ze zdjęciem dziecka
  7. Bombka z odciskiem rączki
  8. Gra memory ze zdjęciami
  9. Srebrna łyżeczka z grawerunkiem

Personalizowane prezenty – co to takiego?

Personalizowany prezent to taki, któremu nadano indywidualny, wyjątkowy charakter lub został on przypisany danej osobie. Oznacza to, że podarunek został przygotowany specjalnie dla obdarowanego poprzez nadrukowanie, wyhaftowanie, wygrawerowanie jej/jego imienia czy nadrukowanie zdjęcia. Prezent staje się wtedy niepowtarzalny, a ten, kto go otrzymuje, wie, że w przygotowanie włożono więcej zaangażowania niż dzieje się to zwykle. Takiego prezentu nie znajdziesz na sklepowych półkach! Można nim za to sprawić mnóstwo radości. Pamiętaj też, by pięknie zapakować prezent.

Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.

Na jakie okazje się nadają?

Personalizowane prezenty nadają się niemal na każdą rodzinną uroczystość. Czy będą to urodziny, chrzest, ślub, Gwiazdka czy Dzień Babci i Dziadka – każda okazja jest dobra, by wręczyć taki prezent, bo z pewnością zrobi on duże wrażenie. Szczególną rolę pełnią personalizowane prezenty dla dzieci i niemowląt, które z czasem stają się pamiątką ważnych wydarzeń w życiu i okazją do wspomnień. Natomiast podarunki z dziecięcymi wizerunkami są świetnym pomysłem dla dziadków. No bo która babcia i który dziadek nie chciałby dostać kalendarza ze zdjęciami swoich wnuków?

Oto nasz ranking personalizowanych prezentów dla dzieci i nie tylko:

1. Kalendarz ze zdjęciami dziecka, ok. 16 zł

Najlepszy prezent dla dziadków, ale też dla świeżo upieczonych rodziców. Dziadkom przypomina o wnuczkach, zawsze gdy spojrzą na kalendarz, a rodzicom pomaga pielęgnować cudowne chwile z maluchami i uświadamiać sobie, jak dzieci szybko rosną. Na okładce można zamieścić dedykację, a w samym kalendarzu zaznaczyć ważne dla was daty. To superopcja!

kalendarz
 

2. Personalizowana książeczka, ok. 46 zł

Będzie w niej nie tylko imię dziecka (już na okładce), ale także miejscowość, w której mieszkacie, oraz zdjęcie malucha. Głównym bohaterem opowieści stanie twoje dziecko, a jego imię pojawi się na każdej stronie. Warto szukać książeczek wartościowych literacko, choć już samo zdjęcie malucha i opowieść o nim powinny zafascynować dziecko.

personalizowana książeczka

3. Bransoletka z imieniem dziecka, ok. 5 zł

Możesz zamówić bransoletkę z imieniem swojego synka lub córeczki dla siebie, a także dla dziecka z jego imieniem, o ile jest już kilkulatkiem i jest to dla niego bezpieczne. Również kolory rzemyków są do wyboru. Jeśli chcesz, by bransoletka była pamiątką, warto zamówić droższą wersję z grawerunkiem.

bransoletka z imieniem

4. Kocyk z datą narodzin, ok. 45 zł

Świetny personalizowany prezent dla niemowlaka. Początkowo będzie służył dziecku jako kocyk, a z czasem stanie się sentymentalną pamiątką (może nawet dasz go dziecku na 18. urodziny?). Można zamówić na kocyku nie tylko imię i datę urodzin, ale także wagę maluszka przy narodzinach.

kocyk z imieniem

5. Koszulka z nadrukiem, ok. 26 zł

Najprostszy nadruk to imię malucha, ale pomysłów może być nieskończoność. Począwszy od bohaterów ulubionych bajek, a skończywszy na zdjęciach czy obrazkach zaprojektowanych przez samo dziecko (jeśli nie umiesz przygotować pliku elektronicznego do nadruku, trzeba będzie osobiście udać się do punktu, który wykonuje nadruki). Granicą jest tylko wyobraźnia. Ale już prosta koszulka z imieniem dziecka jest super, prawda?

koszulka z imieniem
 

6. Puzzle ze zdjęciem dziecka, ok. 35 zł

Każde dziecko będzie się cieszyć, układając obrazek, na którym widzi siebie (warunkiem jest dopasowanie liczby elementów do wieku dziecka – im młodsze dziecko, tym mniej elementów). Jeszcze więcej radości może mieć na przykład dziadek lub babcia, o ile podarujemy im puzzle ze zdjęciem wnuka składające się z dużej liczby elementów.

puzzle ze zdjęciem dziecka
 

7. Bombka z odciskiem rączki, ok. 31 zł

To też świetny prezent dla dziadków lub na przykład rodziców chrzestnych albo... dla rodziców dziecka, którzy już co roku będą mogli wieszać na choince bombkę z odciskiem rączki swojego synka lub córki. Bombka z odciskiem rączki będzie też świetną pamiątką! Ale warunek jest jeden... Trzeba dbać, by bombka się nie stłukła!

bombka z odciskiem rączki
 

8. Gra memory ze zdjęciami, ok. 39 zł

Edukacyjna gra ze zdjęciami całej rodziny – dlaczego nie? Choć wybranie zdjęć do gry zajmie nieco czasu, warto go na to poświęcić. W zamian maluch zyska grę, w którą z pewnością będzie się bawił bez końca. Oczywiście wspólnie z wami, rodzicami. Można skupić si na przykład na zdjęciach pokazujących emocje  to sprawi, że pamięciowe memory stanie się też grą edukacyjną, bo będziecie pomagali maluchowi rozpoznawać i nazywać emocje. 

memory ze zdjęciami

9. Srebrna łyżeczka z grawerunkiem, ok. 120 zł

To oczywiście świetny, tradycyjny prezent na chrzest, ale nie tylko. Również na pierwsze urodziny można spokojnie podarować dziecku srebrną personalizowaną łyżeczkę – innych okazji też nie brakuje. Stanie się ona pięknym sentymentalną pamiątką z czasów dzieciństwa. A w takie rzeczy warto zainwestować.
łyżeczka z grawerunkiem

Zobacz też:

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj