GRY
 
 

Nowa kolekcja ubrań znanej marki już w Polsce!

To już kolejna kolaboracja znanej francuskiej marki PETIT BATEAU. Tym razem „mała łódka” zabrała na swój pokład MARIE AGNES - GILLOT - znaną tancerkę i gwiazdę Opery Narodowej w Paryżu. Kolekcja jest dostępna w Polsce od 6 listopada.

2017_06_PETIT_BATEAU_02_0007_RVB.jpg
fot. materiały prasowe
Petit Bateau od prawie 125 lat jest dla Francuzów synonimem stylu, jakości i komfortu noszenia. „To ponadczasowa moda, która jest przy tobie na każdym etapie życia” - mówi się o marce oferującej ubrania klientom bez względu na ich wiek. Ciągle z tą samą pasją. Przez wielu utożsamiana jest też ze „słodkimi wspomnieniami z dzieciństwa, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie”. Z kolei Marie Agnes-Gillot to tancerka i gwiazda znana w całej Francji. Jest uznawana za tancerkę eksperymentalną,  przepełnioną ciekawością wszystkiego. Aktywna matka, pracuje również jako choreograf i stanowi źródło inspiracji dla artystów, pisarzy, muzyków i reżyserów.
 

Petit Bateau - ubrania jak dla tancerek

Marie tworząc kolekcję inspirowała się garderobą tancerek, pamiętając o swobodzie ich ruchów. Podczas projektowania „bawiła się” ikonami marki Petit Bateau: znany wszystkim żółty płaszcz przeciwdeszczowy, zmienił kolor na elegancki granat. Delikatne paski marynistyczne, zostały zaprezentowane na długich sukniach, z pięknie odsłoniętymi plecami. Do tego body opływające całe ciało. Jest to kolekcja, która jest nieodpartym zaproszeniem do tańca!
 
 
Cała kolekcja będzie dostępna od 6 listopada w butiku PETIT BATEAU w Galerii Mokotów w Warszawie oraz online na www.petit-bateau.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj