GRY
 
 

Wiosenne porządki z Philips!

Nie pozwól, aby wiosenne porządki zburzyły Twoje pozytywne nastawienie, a niedoprasowana bluzka zepsuła Twój perfekcyjny wygląd! Nowoczesne urządzenia Philips pomogą Ci przebrnąć przez ten proces szybciej i skutecznej!


Sortujemy i układamy wiosenno-letnie ubrania, które po długim czasie spędzonym w szafie pozostawiają wiele do życzenia. Delikatne materiały często są pogniecione i wymagają odświeżenia. Efekt końcowy przyniesie nam wiele satysfakcji, pod warunkiem, że prasowanie przebiegnie szybko i bezproblemowo.  
Z pomocą przychodzi Philips i technologia OptimalTemp, dostępna wyłącznie w żelazkach z linii PerfectCare, gwarantująca doskonałe efekty prasowania dzięki idealnemu połączeniu odpowiedniej  temperatury i dużemu wyrzutowi pary bez konieczności ręcznej regulacji temperatury! Technologia OptimalTemp nie tylko zapewnia  perfekcyjny  wygląd tkanin dzięki wykorzystaniu dużego strumienia pary, ale również pozwala na łatwe i sprawne prasowanie bezpośrednio po sobie  - bawełnianej koszuli, wełnianego swetra czy  jedwabnej bluzki - bez konieczności ustawiania właściwej temperatury dla różnych rodzajów tkanin!


Żelazko PerfectCare Xpress to pierwsze na świecie żelazko tradycyjne z funkcją pary pod ciśnieniem. Niewielkich rozmiarów, kompaktowe i wygodne żelazko PerfectCare Xpress to najszybciej działające żelazko parowe, które nie wymaga regulacji temperatury! PerfectCare Xpress jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią regulować temperatury, a pragną szybko uporać się z dużą ilością ubrań wymagających prasowania.
Dzięki żelazkom Philips PerfectCare prasowanie staje się tak prostą czynnością, że Twojemu mężczyźnie ciężko będzie znaleźć wymówkę od prasownia. Przynajmniej raz na jakiś czas, kiedy Ty potrzebujesz mieć więcej czasu dla siebie...


Kurz, który gromadzi się w mieszkaniu tworzą wszelkie włókna, pyłki i fragmenty tkanin, dlatego po porządkach w szafie nie ominie Cię odkurzanie. To ważne, aby dokładnie usuwać kurz gromadzący się w dywanach, gdyż są one siedliskiem szkodliwych dla zdrowia roztoczy. Odkurzacz Performer Pro charakteryzuje się  dużą siłą ssania i wysoką mocą odkurzacza. Filtr HEPA 12 i uszczelnienie AirSeal wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zapewnia czyste powietrze, które jest wolne od jakichkolwiek alergenów.
Turboszczotka głęboko czyści dywany oraz szybko usuwa z nich  sierść zwierząt i kłaczki kurzu. Specjalna technologia AirFlowMax i żebrowana komora na kurz o pojemności 5 l maksymalizuje przepływ powietrza, co sprawia, że  nawet gdy worek jest pełen, moc ssania utrzymuje się na najwyższym poziomie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że porządki domowe nie należą do Twoich ulubionych czynności, wierzymy jednak, że rozwiązania zastosowane w produktach Philips usprawnią Twoją pracę, pozwolą ci pogodzić obowiązki i skrócą czas przeznaczony na sprzątanie, dzięki czemu pozostanie go więcej dla Twojej rodziny i najbliższych.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj