GRY
 
 

Piaskowy Wilk w Białymstoku

29.04.2012r.,godz. 10:30 Zakamarki zapraszają do Pijalni Czekolady E. Wedel 1851 w Białymstoku na Bajkowy Poranek.

zakamarki
Spotkamy się z książką Piaskowy Wilk. Po wspólnej lekturze zapraszamy dzieci i rodziców do zabaw plastycznych i ruchowych, gier i konkursów.

Pijalnia Czekolady E. Wedel 1851
Rynek Kościuszki 17
Białystok

W każdą niedzielę zapraszamy o godz.10.30 do białostockiej Pijalni Czekolady E. Wedel 1851 na Bajkowe Poranki, podczas których aktorzy Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku przeczytają maluchom i ich rodzicom najciekawsze i najbardziej wartościowe książki dla dzieci. Po wspólnej lekturze zapraszamy dzieci i rodziców do zabaw plastycznych i ruchowych, gier i konkursów. Bajkowe Poranki to spotkania czytelnicze, które Teatr Dramatyczny i Pijalnia Czekolady organizują od stycznia 2007 roku. Przez pięć ostatnich lat aktorzy Teatru oraz ich goście spotykali się z najmłodszymi widzami i rodzicami w białostockiej Pijalni. Przez pięć lat przemierzyliśmy świat wzdłuż i wszerz, przeżyliśmy mnóstwo przygód w wyobraźni, poznaliśmy wielu niezwykłych bohaterów, zajrzeliśmy do niemal 200 różnorodnych książek.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj