GRY
 
 

"Pichciuchy"

Po sukcesie książki "Czupury i inne zabawy z wyobraźnią", Odeta Moro-Figurska, ponownie zaprasza do Strefy Rodzinnej wszystkich rodziców i ich ciekawe świata pociechy.

Wspólnie ze swoim dzieckiem odkryj magiczny świat potraw, przypraw, składników i przepisów, oraz przekonaj się jak fascynującym placem zabaw może być kuchnia.

"PICHCIUCHY czyli rodzina w kuchni‘" to najbardziej apetyczna lektura dla Twojego dziecka.
Od 5 maja wyłacznie w wybornych księgarniach.


"PICHCIUCHY czyli rodzina w kuchni" to rodzinna książka kucharska, w której przepisy zostały przygotowane tak, by każdy mały Pichciuch samodzielnie lub z niewielką pomocą rodziców, poradził sobie z ich przygotowaniem. To możliwość odkrywania z dzieckiem magicznego świata smaków, potraw i kreatywnych przepisów, ciekawy sposób na wspólne spędzanie czasu. Książka jest doskonałym przewodnikiem dla każdego początkującego kucharza. Czytelnik znajdzie w niej wiele praktycznych informacji, m.in. zasady bezpieczeństwa w kuchni, opis wybranych urządzeń kuchennych czy porady dotyczące wyboru produktów i dostepnych na rynku rozwiazań kulinarnych. Wszystko to napisane prostym i zrozumiałym dla dzieci językiem.

Wydawnictwo opatrzone pięknymi zdjęciami fotografa Błażeja Żuławskiego.

AUTORZY

Odeta Moro-Figurska
– mama 8 letniej Soni, żona Michała Figurskiego. Założycielka i prezes Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo. Współautorka książki "Czupury" i płyty z bajkami "Bajki w trasie i na czasie". Dziennikarka i prezenterka telewizyjna obecnie gospodyni programu Kawa czy herbata? w TVP1.

Marcin Budynek – człowiek niezwykły, tak jak niezwykła jest jego kuchnia – prosta a jednak wyrafinowana. Doskonały kucharz i organizator. Juror wielu konkursów kulinarnych. Szef kuchni w hotelu Warszawa w Augustowie. Gospodarz kuchni we wtorkowym programie TVP1 Kawa czy herbata?

RODZINNE PRZEPISY zdradzili nam:
Beata Chmielowska-Olech
Joanna Twardowska-Orłoś i Maciej Orłoś
Paulina Chylewska
Grzegorz Mistal
Anna Ibisz-Nowak
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj