GRY
 
 

Pięciopsiaczki

26.02.2012r.,godz.13:30–15:30 Kalimba zaprasza dzieci od lat 5 warsztaty plastyczne oraz spotkanie z autorką – Wandą Chotomską.

kalimba
fot. Marek Sendek
„Balbina urodziła szczeniaki: Pierwszy urodził się ten czarny i kudłaty, drugi – cały piegowaty, trzeci – brązowy jak czekolada, czwarty – podobny do niedźwiadka, a ta piąta to jest suczka, na samym końcu urodzona i taka szara jak myszka od głowy do ogona.” Czy ta historia jest prawdziwa i co wydarzyło się dalej? – dowiecie się już 26 lutego w Kalimbie!

Opowie Wam o tym osobiście autorka książki „Pięciopsiaczki” oraz wielu, wielu innych utworów dla dzieci, które na pewno dobrze znacie – Wanda Chotomska! Pod czas spotkania będzie można zakupić książki autorki i od razu poprosić ją o autograf!
Spotkanie z pisarką poprzedzone będzie warsztatami, na których z użyciem różnorodnych technik plastycznych każdy będzie mógł wykonać 5 swoich własnych, unikatowych piesków! Zapraszamy serdecznie!

wstęp wolny 
Obowiązują zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel . 22 839 75 60

ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (3 oceny)

4.7
Doładuj
Przeładuj