GRY
 
 

„Piękna i Bestia”

Ponadczasowy klasyk Disneya, zdobywca dwóch Oscarów... Piękna i Bestia od 15 października dostępna na Blu-ray i DVD!

„Piękna i Bestia” to niesamowita, rozgrywająca się w baśniowej scenerii opowieść, która od niemal 20 lat przyciąga swym urokiem kolejne pokolenia widzów. Już 15 października 2010 roku pojawi się na sklepowych półkach w edycji Blu-ray i DVD, dzięki temu wszyscy fani Disneya będą mogli uzupełnić swoje domowe kolekcje o niezwykły, przygotowany z dbałością o najwyższą jakość egzemplarz tego cudownego filmu.

„Piękna i Bestia”
to opowieść o Belli, mądrej i skromnej dziewczynie z małego miasteczka, która bardziej niż względy młodych zalotników ceni sobie podróże w magiczny świat książek. Tymczasem w pobliskim, spowitym mgłą lesie, w mrocznym zamczysku żyje przystojny, lecz bardzo samolubny książę. Egoizm doprowadza go w końcu do zguby – potężne zaklęcie rzucone na arystokratę zamienia go w przerażającą, rogatą bestię. Książę odzyska ludzką postać pod warunkiem, że nauczy się kochać, a jego miłość zostanie odwzajemniona. Gdy na zamek trafia będąca uosobieniem dobroci Bella, Bestia zaczyna powoli zmieniać swoje nastawienie do życia i ludzi.

„Piękna i Bestia”
to prawdziwa perła wśród tytułów należących do niezwykłej kolekcji „Ze Skarbca Disneya”, obejmującej legendarne produkcje wytwórni. Wspólnie z takimi opowieściami, jak „Kopciuszek”, „Pinokio”, „Król Lew” czy „Księga Dżungli”, znalazła się w ekskluzywnym gronie niezapomnianych dzieł o ponadczasowej wartości, które pokazują potęgę marzeń i pozwalają wierzyć, że dobro zawsze zwycięża, a prawdziwa miłość może pokonać każdą przeszkodę.

Wielbiciele tej wspaniałej historii nie powinni zwlekać z zakupem płyty! Każdorazowe wyprowadzenie filmu ze „Skarbca Disneya” i umieszczenie go na półkach sklepowych to wielkie wydarzenie, na które z ogromną niecierpliwością czekają następne pokolenia widzów. Niezwykłe, ponadczasowe filmy Disneya 
– oferowane w bogatych i pieczołowicie przygotowywanych dwupłytowych zestawach – są dostępne w sprzedaży tylko przez ograniczony czas. Zgodnie z tradycją Disneya po kilkunastu miesiącach wracają do „Skarbca”, gdzie mogą czekać na następną edycję nawet siedem lat.

Dzięki cyfrowej renowacji oraz nowym, fascynującym materiałom dodatkowym, dwupłytowy zestaw DVD z filmem „Piękna i Bestia” pozwoli widzom przeżyć prawdziwie magiczną przygodę, a wspaniała muzyka, olśniewająca animacja i cudowne postacie rzucą na nich prawdziwy czar! Z kolei wersja Blu-ray pozwoli prawdziwym koneserom kina delektować się najlepszej jakości obrazem i dźwiękiem, i podziwiać pełną magii, tragizmu, romantyzmu oraz humoru historię „Pięknej i Bestii” w zupełnie nowym wymiarze.

Dodatki specjalne:
DVD:
Płyta 1 Rozszerzona wersja filmu. Śpiewaj piosenki z filmu. Komentarze audio twórców.
Płyta 2 Niewykorzystane sceny i piosenka. Teledysk. Gry. Materiały o filmie. Zwiastuny.

Blu-ray:
„Historia tej historii” – kulisy filmów Disneya. Teledysk do piosenki „Beauty and the Beast” w wykonaniu Celine Dion i Peabo Brysona. Muzyczna rozmowa z Alanem Menkenem, Donem Hahnem oraz Richardem Kraftem. „Na Broadwayu” – teledysk. Alternatywny początek filmu.

Film ukaże się 15 października na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).

Dystrybucja w Polsce: CD Projekt.
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj