Piękne ciążowe zdjęcia Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/robert_karas_teamkaras

PIĘKNE CIĄŻOWE ZDJĘCIA Agnieszki Włodarczyk. Opublikował je dumny tata!

Agnieszka Włodarczyk niedawno ogłosiła ciążę. Razem z Robertem Karasiem spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Teraz przyszły tata pokazał ciążową sesję Agnieszki.
Aleksandra Zaborowska
Piękne ciążowe zdjęcia Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/robert_karas_teamkaras
Choć związek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia trwa od niespełna roku, para szybko zdecydowała się, że to właśnie ze sobą pragną założyć rodzinę. Szczęśliwy mężczyzna podzielił się właśnie piękną studyjną fotografią ciężarnej Agnieszki. Obserwatorzy nie posiadali się z radości!

Agnieszka Włodarczyk prezentuje brzuszek na zdjęciu

Piękne zdjęcie doczekało się wielu komplementów i gratulacji od fanów i kolegów z branży takich jak np. Paulina Smaszcz. Dwa tygodnie temu dumny Robert Karaś opublikował także fotografię, na której Agnieszka eksponuje część biustu, chociaż brzuszek jest ukryty pod ogrodniczkami. Para, tak jak wiele przyszłych rodziców, zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową na pamiątkę pięknego okresu ciąży.
 

Też uważacie, że Agnieszka wygląda kwitnąco?

Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ciążowe brzuszki polskich gwiazd [WIDEO]
Wszystkie przyszłe mamy są piękne, a rosnący brzuszek to powód do dumy i chwalenia się. Zobaczcie najpiękniejsze zdjęcia z sesji magazynu Viva! polskich gwiazd w ciąży i... zainspirujcie się! Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to niesamowita rodzinna pamiątka – nie tylko dla celebrytek!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy