Piękny gest Małgorzaty Kożuchowskiej. Kupiła laptopy dla potrzebujących dzieci
fot. Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej

Piękny gest Małgorzaty Kożuchowskiej. Wręczyła laptopy potrzebującym dzieciom

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami wspaniałą wiadomością. Dzięki internetowej zbiórce pieniężnej, którą aktorka gorąco wspierała, udało się kupić laptopy oraz smartfony dla najbardziej potrzebujących dzieci. Szczegóły Małgorzata Kożuchowska opisała na swoim Instagramie.
Katarzyna Gałązkiewicz
Piękny gest Małgorzaty Kożuchowskiej. Kupiła laptopy dla potrzebujących dzieci
fot. Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej
W piątek, 22 maja aktorka poinformowała swoich fanów o tym, że dzięki zbiórce zatytułowanej #milionnamilion, która została utworzona na popularnej stronie charytatywnej siepomaga.pl, udało się zakupić 10 laptopów oraz 6 smartfonów i wręczyć je najbardziej potrzebującym dzieciom. Małgorzata Kożuchowska podkreśliła, że duża w tym zasługa ludzi, którzy zareagowali na jej apel i dołączyli do zbiórki. 

Zbiórka nadal trwa  

Kożuchowska podziękowała fanom i zachęciła ich do dalszego wspierania potrzebujących. Pierwsze laptopy i smartfony, które mają za zadanie ułatwić naukę dzieciom, zostały rozdane, jednak zbiórka trwa nadal, o czym przypomniała aktorka:

“Moi drodzy! To był piękny dzień! Święto! Wręczyliśmy pierwsze 10 laptopów i 6 smartfonów zakupionych ze środków zebranych w ramach zbiórki #milionnamilion na @siepomaga! Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z Was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję!❤️❤️❤️ Spotkałam dziś wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć, mają swoje ambicje i marzenia. Plany na przyszłość, które chcą realizować mimo szczególnie trudnych warunków w jakich przyszło im żyć. Mimo początkowego zawstydzenia te dzisiejsze spotkania przeradzały się w szczere serdeczne rozmowy. Za każdą dziękuję! Dziękuję za zaufanie i za to, że wpuściliście mnie do swoich domów. Jestem pewna, że poradzicie sobie z nauką, a przed wami dobre życie. I wierzę, że teraz będzie Wam choć ciut łatwiej. Powodzenia!❤️❤️❤️💪🏻💪🏻💪🏻🤞🤞🤞Powiślańskiej Fundacji Społecznej za pomoc! A MY DZIAŁAMY DALEJ! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! ONA MOŻE ZMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE!!! #pomagambochcę @siepomaga #milionnamilion #bądźmyrazem #dzieci #nauka #szkoła #online #edukacja #przyszłość #równeszanse @huaweimobilepl @stor9_" 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi drodzy! To był piękny dzień! Święto! Wręczyliśmy pierwsze 10 laptopów i 6 smartfonów zakupionych ze środków zebranych w ramach zbiórki #milionnamilion na @siepomaga! Wręczałam je z dumą i wzruszeniem, bo wiedziałam, że przekazuję dar od nas wszystkich, od tych z Was, którzy wsłuchali się w mój apel i zareagowali! To Wam z całego serca dziękuję!❤️❤️❤️ Spotkałam dziś wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć, mają swoje ambicje i marzenia. Plany na przyszłość, które chcą realizować mimo szczególnie trudnych warunków w jakich przyszło im żyć. Mimo początkowego zawstydzenia te dzisiejsze spotkania przeradzały się w szczere serdeczne rozmowy. Za każdą dziękuję! Dziękuję za zaufanie i za to, że wpuściliście mnie do swoich domów. Jestem pewna, że poradzicie sobie z nauką, a przed wami dobre życie. I wierzę, że teraz będzie Wam choć ciut łatwiej. Powodzenia!❤️❤️❤️💪🏻💪🏻💪🏻🤞🤞🤞Powiślańskiej Fundacji Społecznej za pomoc! A MY DZIAŁAMY DALEJ! LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA! ONA MOŻE ZMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE!!! #pomagambochcę @siepomaga #milionnamilion #bądźmyrazem #dzieci #nauka #szkoła #online #edukacja #przyszłość #równeszanse @huaweimobilepl @stor9_

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

 

Fani pogratulowali aktorce zaangażowania w zbiórkę i chęci obdarowania potrzebujących. Redakcja mamotoja.pl dołącza do gratulacji i trzyma kciuki za dalszą pomoc dzieciom.

Zobacz także:
Redakcja poleca: „Dzieci z Alleppo nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. To są sieroty i trzeba im pomóc” – apeluje prof. Alicja Chybicka
Czy polscy rządzący otworzą swoje serca na pomoc dzieciom z Syrii? Dlaczego Polska Akcja Humanitarna uważa, że adopcja dzieci z Alleppo to nienajlepszy pomysł? Jaki głos w tej sprawie zabrali członkowie Parlamentarnego Zespołu ds. Dzieci?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy