szokująca wypowiedź naukowca
fot. Adobe Stock, Facebook/Wojciech Krysztofiak

„Pierś służy do seksu”. Naukowiec Uniwersytetu Szczecińskiego zakazał żonie karmienia po miesiącu

Dr hab. Wojciech Krysztofiak, filozof z Uniwersytetu Szczecińskiego zamieścił w sieci bardzo kontrowersyjny wpis, w którym twierdzi, że „kobieca pierś służy do seksu”. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, oceniających wypowiedź Krysztofiaka jako „skandal, bełkot i stek bzdur”.
Joanna  Biegaj
szokująca wypowiedź naukowca
fot. Adobe Stock, Facebook/Wojciech Krysztofiak
Naukowiec Uniwersytetu Szczecińskiego twierdzi, że posłanka Lewicy „promuje katolicką wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka". Dr Wojciech Krysztofiak zaprezentował publicznie swoje (okropne) poglądy na temat karmienia piersią, atakując posłankę Marcelinę. Wykładowca skrytykował też karmienie dziecka naturalnym mlekiem. Z dumą (niestety) wyznał, że on sam swojej żonie „zakazał karmienia po miesiącu”. 

Krytyka posłanki

Wojciech Krysztofiak skrytykował posłankę Marcelinę Zawiszę. W swoim bardzo kontrowersyjnym wpisie na Facebooku odniósł się on do wydarzenia sprzed kilku dni – Marcelina Zawisza karmiła piersią w Sejmie. W swojej wypowiedzi Krysztofiak twierdzi między innymi, że posłanka „promuje katolicką wizję - uwiązania kobiety z cyckiem do dziecka".
„W Polsce jest wszystko na opak; komunistka, feministka i lewicówka namawia do karmienia piersią i jeszcze dodaje, że cycki nie służą seksowi” - dodał. 

„Pierś służy do seksu”

W swojej ordynarnej wypowiedzi Krysztofiak jasno określił także swoje stanowisko do tego, jaką funkcję powinny pełnić kobiece piersi: „I na koniec - pierś służy do seksu !!!! Jeśli pani poseł o tym nie wie, znaczy, że nie była odpowiednio pieszczona Albo jest oziębła; więc w tym wypadku tylko współczuć - większosć kobiet wręcz uwielbia pieszczoty ustne oraz penisualne sutka”.

Komentarz Marceliny Zawiszy 

Marcelina Zawisza skomentowała wpis Krysztofiaka w następujący sposób: „Im bardziej kojarzymy politykę z mężczyzną po sześćdziesiątce, tym trudniej jest przejść do porządku dziennego nad młodą kobietą karmiącą w Sejmie niemowlę. A jest nas coraz więcej!”.

Źródło: Facebook

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy