piersi po karmieniu zdjęcia
fot. Instagram

Bez CENZURY! Zdjęcia piersi po karmieniu: „Kobiety muszą wiedzieć, co się stanie z ich ciałami”

W czasach Photoshopa prawdziwe zdjęcia piersi karmiących mam ogląda się z niedowierzaniem. Biust po karmieniu zmienia się (najczęściej nie tak, jakbyśmy tego chciały) i wie o tym każda mama. Nie każda jednak jest na to gotowa. Pora oswoić kobiety (i osoby postronne) z widokiem piersi po karmieniu, bo wszystkie zmiany są normalne! − przekonują autorzy portalu FridaMom.
Magdalena Drab
piersi po karmieniu zdjęcia
fot. Instagram
Dlaczego zdjęcia piersi po karmieniu tak szokują? Bo to wciąż temat tabu, a kobiety uczy się, żeby zakrywać biust podczas jednej z najbardziej naturalnych czynności, jaką jest karmienie piersią dziecka. To dlatego niewiele kobiet przed porodem zdaje sobie sprawę, jak naprawdę wyglądają piersi w czasie i po karmieniu. A zmiany bywają ogromne!

Zdjęcia piersi po karmieniu

Wiele mam jest zszokowanych tym, jak zmieniają się ich piersi po porodzie. Mimo że kobiecy biust jest powszechnym widokiem w filmach i reklamach, mam karmiących piersią wciąż nie widzi się zbyt często. W sieci cenzuruje się zdjęcia sutków, a bywa także, że kobieta karmiąca publicznie dziecko wywołuje zgorszenie. Najwyższy czas oswoić kobiety z prawdziwym wyglądem piersi po porodzie! Na portalu FridaMom ukazała się niedawno seria niecenzurowanych zdjęć kobiecych piersi: są piersi asymetryczne, z rozstępami, wiotką skórą i ogromnymi otoczkami, są też sutki, z których cieknie mleko. Wszystko bardzo realistyczne i zupełnie normalne.

Autorzy zdjęć tłumaczą, że galeria powstała, ponieważ „kobiety muszą zobaczyć realia tego, co się stanie z ich ciałami po porodzie”. Zdjęcia warto obejrzeć, zarówno będąc w ciąży (aby się przygotować), jak i po urodzeniu dziecka (by przekonać się, że z naszym ciałem nie dzieje się nic nienormalnego).

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy