Pierwsze dziecko – czuła kąpiel w wanience. Czwarte: szybkie mycie w zlewie kuchennym, płynem do naczyń…
fot. Tik Tok mariannademetriou

Pierwsze dziecko: czuła kąpiel w wanience. A czwarte? Nagranie tej mamy podbija TikToka!

Nagranie Marianny Demetriou robi prawdziwą furorę na TikToku. Cypryjska influencerka pokazuje na nim różnicę w pielęgnacji pierwszego a kolejnego dziecka… Tysiące mam przyznaje w komentarzach pod filmikiem, że owszem, z każdą kolejną pociechą czują większy luz.
Pierwsze dziecko – czuła kąpiel w wanience. Czwarte: szybkie mycie w zlewie kuchennym, płynem do naczyń…
fot. Tik Tok mariannademetriou
Znacie stary dowcip o różnych reakcjach rodziców, gdy dziecko połknie złotówkę? Jeśli to pierwsze dziecko – pędzą z pociechą do szpitala. Jeśli to drugie dziecko – podają lek na przeczyszczenie. A jeśli to trzeci potomek z kolei – po prostu potrącają złotówkę z przyszłego kieszonkowego. O dystansie rodzicielskim do drugiego i każdego kolejnego dziecka opowiada również filmik Marianny Demetriou.

Marianna Demetriou: „Z każdym dzieckiem jesteśmy bardziej zrelaksowani”

TikTokerka wpadła na pomysł filmiku-parodii, w którym rolę pierwszego, drugiego, trzeciego i czwartego dziecka gra ten sam plastikowy bobas. To, co się zmienia, to zachowanie matki kąpiącej maleństwo. Mama swoje pierwsze dziecko kąpie w wanience, czule śpiewając, sprawdzając temperaturę wody i ostrożnie dozując kosmetyk myjący…

W przypadku drugiego dziecka cały rytuał trwa zdecydowanie krócej, a ruchy matki są bardziej energiczne i pewne. Trzecie dziecko kąpane jest w kuchennym zlewie – jeszcze szybciej, choć dokładnie. Kąpiel malucha, który urodził się jako czwarty, również odbywa się w kuchennym zlewie, trwa błyskawicznie i mama nie waha się użyć do mycia zmywaka i płynu naczyń… Krótki komentarz do filmiku tłumaczy wszystko, po prostu: „Z każdym dzieckiem jesteśmy bardziej zrelaksowani”.

Rodzice: lajkują i potwierdzają

Liczba osób, które obejrzały filmik, rośnie z każdym dniem. Do dziś polubiono go 5,1 mln razy. Obok nagrania pojawiło się blisko 60 tys. komentarzy. Najczęściej piszą mamy, które zgadzają się z przekazem parodii w 100%. Mamy z humorem piszą m.in. o tym, że piąte dziecko śmiało mogłyby „wrzucać” do zmywarki albo do pralki. Lub nie myć w ogóle.

Sporo internautów pisało też, jako które dzieci z kolei urodziły się w swoich rodzinach… Wielu chciałoby być pierwszymi pociechami swych rodziców. Jedno jest pewne: filmik Marianny Demetriou potrafił rozbawić do łez ludzi z całego świata.
 
@mariannademetriou

We do relax in each baby though! ##mother ##kids ##expert ##viral ##foryou ##funny ##comedy

♬ original sound - Marianna demetriou

źródło: Tik Tok/mariannademetriou

Zobacz także:
Redakcja poleca: Poznaj najciekawsze zabawki do kąpieli polecane przez Mamissima – film
Zobacz przegląd zabawek kąpielowych dla dzieci od malucha do przedszkolaka, dzięki którym wieczorny rytuał stanie się prawdziwą morską przygodą!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy