Izabela Zwierzyńska z synem
fot. Instagram/izabelazwierzynska

Pierwsze zdjęcie syna Izabeli Zwierzyńskiej. Ale ma włoski!

Aktorka grająca na co dzień w "Barwach szczęścia" kilka dni temu została mamą
Milena Oszczepalińska
Izabela Zwierzyńska z synem
fot. Instagram/izabelazwierzynska
Kilka dni temu informowaliśmy was, że Izabela Zwierzyńska, aktorka grająca na co dzień w serialu „Barwy szczęścia” w sobotę 7 października została mamą. Wczoraj gwiazda pokazała pierwsze zdjęcie syna. Na Instagramie posypała się lawina gratulacji i miłych słów od fanów aktorki.

Pierwsze zdjęcie syna Izabeli Zwierzyńskiej

Choć Franciszek, bo tak właśnie aktorka nazwała chłopca, urodził się całkiem dużych rozmiarów – ważył 3400 g i mierzył 54 cm, na zdjęciu wygląda jak malutka kuleczka. Na rękach mamy czuje się oczywiście najbezpieczniej. A Izabela, choć od porodu minęło dopiero kilka dni, promienieje radością. Nic dziwnego, w końcu może przytulić swoje dziecko, które, jak sama przyznaje, kocha nad życie.
Zobaczcie, jakie słodkie zdjęcie aktorka udostępniła na swoim profilu na Instagramie:
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!

Izabela Zwierzyńska uwiecznia pierwsze chwile z synem

Aktorka kiedy została mamą, oświadczyła: „Jestem dumna, wzruszona i szczęśliwa” . W ciąży też nie skąpiła radości z faktu, że już wkrótce zostanie mamą. Z dumą prezentowała zdjęcia z coraz to większym brzuszkiem. Dlatego też kiedy syn pojawił się już na świecie, aktorka bardzo szybko uwieczniła ten fakt również na Instagramie.

To dobry pomysł, by robić dzieciom dużo zdjęć, one naprawdę strasznie szybko rosną, a fotografie pozwalają na zachowanie pięknych wspomnień. Zresztą jedna z fanek wyznała Izabeli: „Najpiękniejszy czas! tęskni się strasznie potem!”. A wy też tęsknicie do czasów, gdy wasze dzieci były noworodkami? W jakim wieku są teraz? Pochwalcie się w komentarzach! 

Zobacz też: Córka Otylii Jędrzejczak to prawdziwa twardzielka

Źródło: Instagram
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy