Pies broni dziecka
fot. Screen z Youtube

Pies OBRONIŁ dziecko przed matką: niesamowity FILM!

Niecodzienne zachowanie psa nagrała matka, która w złości nakrzyczała na 2-letnie dziecko. Pies stanął w obronie maluszka, a nawet go... przytulił.
Magdalena Drab
Pies broni dziecka
fot. Screen z Youtube
Pies obronił dziecko przed zdenerwowaną matką. Kobieta zezłościła się, gdy zobaczyła, że córka zniszczyła jej nowy krem. Zachowanie psa bardzo ją zaskoczyło!

Pies obronił dziecko przed mamą

Film nagrany w Chinach i pokazany przez „Daily Mail” stał się hitem sieci. Mama nakrzyczała na 2-letnią córeczkę, bo ta zniszczyła jej nowy kosmetyk. Nie spodziewała się jednak reakcji swojego pupila, który zaczął na nią warczeć i bronić dostępu do dziecka!

Pies rasy golden retriever nie pozwolił skrzywdzić dziewczynki, a na nagraniu udostępnionym przez matkę wyraźnie widać, jak próbuje ją pocieszać i... przytulać. Mama dziewczynki w rozmowie z mediami przyznała, że córeczka od urodzenia wychowuje się w towarzystwie 5-letniego psa Harry'ego, dlatego oboje łączy silna więź.

Taki przyjaciel to skarb! Wzruszające, prawda?


Zobacz też:
Redakcja poleca: Kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej?
Na pytanie, kiedy zrobić test ciążowy najwcześniej, nie ma jednoznacznej odpowiedzi – choć testy można robić już 10 dni po zapłodnieniu, to nawet pozytywny wynik nie będzie oznaczać, że ciąża przetrwa parę kolejnych dni. Aby wiarygodnie potwierdzić ciążę, trzeba wstrzymać się nawet dłużej niż 2 tygodnie od zapłodnienia.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy