Pies broni dziecka
fot. Screen z Youtube

Pies OBRONIŁ dziecko przed matką: niesamowity FILM!

Niecodzienne zachowanie psa nagrała matka, która w złości nakrzyczała na 2-letnie dziecko. Pies stanął w obronie maluszka, a nawet go... przytulił.
Magdalena Drab
Pies broni dziecka
fot. Screen z Youtube
Pies obronił dziecko przed zdenerwowaną matką. Kobieta zezłościła się, gdy zobaczyła, że córka zniszczyła jej nowy krem. Zachowanie psa bardzo ją zaskoczyło!

Pies obronił dziecko przed mamą

Film nagrany w Chinach i pokazany przez „Daily Mail” stał się hitem sieci. Mama nakrzyczała na 2-letnią córeczkę, bo ta zniszczyła jej nowy kosmetyk. Nie spodziewała się jednak reakcji swojego pupila, który zaczął na nią warczeć i bronić dostępu do dziecka!

Pies rasy golden retriever nie pozwolił skrzywdzić dziewczynki, a na nagraniu udostępnionym przez matkę wyraźnie widać, jak próbuje ją pocieszać i... przytulać. Mama dziewczynki w rozmowie z mediami przyznała, że córeczka od urodzenia wychowuje się w towarzystwie 5-letniego psa Harry'ego, dlatego oboje łączy silna więź.

Taki przyjaciel to skarb! Wzruszające, prawda?


Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru?
Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić kalendarz adwentowy z papieru, dobrze trafiłaś. Nasz jest łatwy do wykonania i efektowny, bo złoty! Dzięki kalendarzowi adwentowemu dziecku łatwiej jest czekać na gwiazdkę i prezenty. Znikające kolejne okienka kalendarza ułatwiają zrozumienie, ile jeszcze dni zostało do świąt i sprawiają, że ten czas nie dłuży się aż tak strasznie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy