GRY
 
 

Pieskie życie - bajka muzyczna dla dzieci

16.09.2012r.. godz.11.00 Gliwicki Teatr Muzyczny zaprasza dzieci na bajkę muzyczną dla dzieci z okazji Jubileuszu 10-lecia Teatru "Wit-Wit".

Gliwicki Teatr Muzyczny
"Pieskie życie" to historia dwóch bliźniaków, dalmatyńczyków szukających domu. Pieski nie mają właściciela, dlatego mieszkają w parku. Na swojej drodze spotykają różne zwierzęta: Królika, Papugę, Kota, Pana Rybę i Psa Kundla. Zwierzęta próbują pomóc naszym bohaterom zachęcając ich do tego aby stały się kimś innym. Przekonują małe dalmatyńczyki, że moda na pieski dawno się skończyła. Kropka i Cętek po nieudanych wcieleniach postanawiają jednak pozostać sobą i wierzą, że odnajdą prawdziwy dom. Po wielu przygodach wszystko kończy się szczęśliwie, a małe pieski wreszcie mają swego Pana i wymarzony dom. Barwny spektakl ma żywą i wartką akcję. Jest pełen zabawnych sytuacji i gagów. Uwrażliwia dzieci na los zwierząt, uczy obowiązkowości i odpowiedzialności. Pokazuje dzieciom czym tak naprawdę jest przyjaźń. Dodatkowym walorem przedstawienia są piękne piosenki i ciekawe układy choreograficzne. "Pieskie życie" to bajka familijna o charakterze edukacyjnym.

Występują: Pan – Roman Gołembski Kropka- Ewa Witomska Cętek- Stanisław Witomski Królik Kicuś – Maciej Pawlak Papuga Ara – Agnieszka Witkowicz Kot Bonifacy- Ziemowit Pędziwiatr Pan Ryba – Przemysław Witkowicz Pies Burek – Dagmara Kaliciak

Czas trwania spektaklu: 60 min. (bez przerwy)
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj