GRY

Pietrucha promienieje w ciąży, a w tej stylizacji wygląda wprost kwitnąco [FOTO]

Celebrtka zazwyczaj nie wrzuca do sieci zdjęć, na których widać ciążowe krągłości. Tym razem zrobiła wyjątek.
Julia Pietrucha w ciąży
fot. Insagram
Julia Piertucha już niedługo zostanie po raz pierwszy mamą, jednak celebrytka nie zwalnia tempa. Choć nie można jej zobaczyć już na ekranie, to koncertuje prezentując swój talent wokalny i... ciążowy brzuszek.

Wiosenne i świeżo

Choć celebrytka właśnie w mediach społecznościowych dwa miesiące temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka, to na Instagramie próżno było szukać zdjęć prezentujących brzuszek. Media społecznościowe wykorzystuje do autopromocji,a o życiu prywatnym woli milczeć. Ciąża jednak jest już tak zaawansowana, że nawet w luźnych ubraniach widać krągłości. Celebrytka organizując konkurs z okazji "2 urodzin" jej debiutanckiej płyty pokazała fanom coś więcej. Choć ma na sobie zwiewną koszulę i marynarkę widać, że do terminu porodu coraz bliżej. Trzeba przyznać, że Pietrucha wygląda w tej stylizacji nie tylko elegancko, ale wiosennie i kwitnąco! Ciąża zdecydowanie jej służy.

 
Jula Pietrucha dała się poznać dzięki roli w "Jutro idziemy do kina," czy "Tataraku" Andrzeja Wajdy. Wiele osób kojarzy ją jednak z popularnego serialu TVP "Blondynka." Po zakończaniu współpracy z Telewizją Polską aktorka udała się w podróż życia, która zaowocowała zmianą stanu cywilnego i debiutancką płytą Julii. Choć małżeństwo zakończyło się konfliktem i rozpadem to pasja do muzyki pozostała. Pietrucha znalazła szczęście u boku nowego partnera - tajemniczego Mateusza. Do tej pory Julia Pie­tru­cha nie komentowała swojego życia pry­wat­ne­go, jednak dwa miesiące temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jak sama przyznaje, już niedługo na świecie pojawi się jej córka.

Źródło: Instagram, Facebook

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad
Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj