GRY
 
 

Pijana matka zadzwoniła na policję, prosząc o pomoc przy dziecku

"Proszę przysłać karetkę i policję, bo jestem pijana i nie ma kto zająć się dzieckiem" – takie słowa usłyszał oficer dyżurny komendy w Nidzicy. Co to za matka?!

Płaczące niemowlę zostawione w łóżeczku przez mamę
fot. Fotolia
Wczoraj, 4 marca, około godziny 18, nidzicki oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie od 21-letniej kobiety. Kobieta poprosiła o przysłanie karetki i patrolu policyjnego do jej mieszkania. Tłumaczyła, że ona i jej partner są pijani i nie ma kto zaopiekować się jej półrocznym dzieckiem. Dyżurujący policjant wysłał patrol pod wskazany adres.

Zobacz także: 112. Najważniejszy numer alarmowy

Policjanci potwierdzili słowa kobiety. Okazało się, że miała we krwi 1,5 promila alkoholu. Jej partner – ponad 2 promile. Kobieta była agresywna, groziła matce i siostrze. Policjanci zabrali ją do nidzickiej komendy. Niemowlakiem zajęła się babcia, matka 21-latki. Sprawa ma trafić do sądu rodzinnego.

Zbyt często słyszymy o podobnych historiach. Pisaliśmy o "odpowiedzialnych" rodzicach, którzy o 2 w nocy poszli do sklepu monopolowego i zabrali ze sobą swoje 2-tygodniowe dziecko. Tłumaczyli, że nie chcieli, aby malec sam zostawał w mieszkaniu. Kiedy rodzice zaczną zachowywać się jak RODZICE i będziemy więcej czytać o podobnych przypadkach?!

Czytaj także: Źródło: elblag24.pl
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (2 oceny)

4.5
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci