pijana opiekunka
fot. Adobe Stock

PIJANA OPIEKUNKA zajmowała się niemowlakiem!

Pijana opiekunka zajmowała się 10-miesięcznym dzieckiem. Kobieta miała ponad 2,2 promila alkoholu we krwi. Za tak nieodpowiedzialne zachowanie może ją czekać kara pozbawienia wolności.
Joanna  Biegaj
pijana opiekunka
fot. Adobe Stock

Do skandalicznej sytuacji doszło w parku na wrocławskim Grabiszynku. Na szczęście przypadkowy przechodzień szybko zareagował. Gdyby nie jego odpowiedzialna postawa, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii.

Skandaliczne zachowanie opiekunki

W jednym z miejskich parków we Wrocławiu pijana opiekunka zajmowała się 10-miesięcznym chłopczykiem. Siedziała razem z dzieckiem na kocu na trawie. Obok niej stała puszka z otwartym piwem.

Całą sytuację zauważył mężczyzna, który przechodząc obok, wyczuł od kobiety woń alkoholu. Zawiadomił policję. Gdy patrol przyjechał na miejsce, sprawdził stan trzeźwości kobiety. Okazało się, że ma ona ponad 2,2 promila alkoholu we krwi! Opiekunka próbowała jednak przekonać policjantów, że wypiła jedynie dwa piwa.

Funkcjonariusze zatrzymali opiekunkę, a także poinformowali o całym zdarzeniu rodziców dziecka. Jeżeli okaże się, że kobieta naraziła malucha na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, grozi jej nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy