wózek z dzieckiem toczył się pod koła samochodów, matka pijana
fot. Fotolia

Pijany mężczyzna wiózł dziecko. Miał we krwi 4 promile alkoholu!

Do groźnego incydentu doszło w Błażowej Dolnej w woj. podkarpackim. Pijany mężczyzna przewoził w samochodzie 10-letnie dziecko. Wpadł podczas kontroli drogowej.
Sylwia Arlak
wózek z dzieckiem toczył się pod koła samochodów, matka pijana
fot. Fotolia
To zdarzenie mogło skończyć się tragicznie. W Błażowej Dolnej policja zatrzymała do kontroli drogowej mężczyznę. Jak się okazało, był pijany i przewoził w samochodzie 10-letnie dziecko.

Pijany ojciec, pijana matka i pijany znajomy

Policję wezwał mężczyzna, który zauważył, jak kierowca seata jeździ w kółko i uderza w barierki przy jednej z dróg. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce, zobaczyli mężczyznę w poobijanym aucie na poboczu drogi. Zbadali trzeźwość kierowcy. Jak czytamy w komunikacie policji z Dynowa, urządzenie wskazało w jego organizmie 4 promile alkoholu.

Na miejsce zdarzenia wezwano żonę pijanego mężczyzny. Miała odebrać 10-letniego syna, jednak przyjechała pijana. Jak informuje policja, kobieta chciała, żeby samochód męża odebrał i odwiózł znajomy, który ją przywiózł. Sama nie była w stanie ustać w miejscu, zataczała się. Jak wkrótce się okazało, znajomy kobiety również był pod wpływem alkoholu. Miał 0,75 promila alkoholu we krwi. 

10-latek trafił pod opiekę babci. Kierowcy usłyszeli zarzuty jazdy pod wpływem alkoholu. O całej sprawie poinformowany już został sąd rodzinny.

Uważacie, że powinni im odebrać prawa rodzicielskie, czy zasługują na drugą szansę?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy