Hiszpański piknik rodzinny w Centrum Handlowym Osowa, 13.07, Gdańsk

Zapraszamy na piknik rodzinny do Gdańska.
centrum handlowe, osowa
Viva España z Centrum Handlowym Osowa

Już 13 lipca w godzinach od 13:00 do 17:00 gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprezentuje to, co Hiszpania ma najlepszego – dynamiczną piłkę nożną, gorące flamenco oraz wyśmienitą kuchnię. A to wszystko podczas kolejnego eventu organizowanego w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Najbliższa sobota w Centrum Handlowym Osowa będzie prawdziwym rajem dla miłośników południowych klimatów. Fanów piłki nożnej z pewnością zainteresuje pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu mistrza Europy w freestyle football – Łukasza Chwieduka, który specjalnie dla klientów gdańskiej galerii przeprowadzi pokaz trików i sztuczek piłkarskich.

Z kolei Panie będą mogły wziąć udział w warsztatach tańca flamenco i pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca La Passion nauczyć się prostych układów tanecznych. Uzupełnieniem gorącej hiszpańskiej atmosfery będą pokazy kulinarne połączone z degustacją. To jedyna okazja, aby rozsmakować się w południowych smakach jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem na urlop na południe Europy.

„Nadchodzący event z pewnością podwyższy temperaturę w Centrum Handlowym Osowa. Będzie głośno, tanecznie, a przede wszystkim smacznie. Mam nadzieję, że przygotowane pokazy i warsztaty nie tylko umilą czas spędzony na weekendowych zakupach, ale również zachęcą do odwiedzenia ojczyzny sławnych piłkarzy Gerarda Piqué czy Sergio Ramosa” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 10 sierpnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza w podróż do Włoch, która odbędzie się w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji i konkursów m.in. zabawy w rzymskich konstruktorów i żywe posągi oraz rzymską rewię mody, czyli starożytne togi.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” w 2013 roku objęły: Radio Gdańsk, portale Gogaga.pl, Osowa24.pl i Pomorski.info oraz Expressy.
Redakcja poleca: Zaproszenie do Internetowej Szkoły Rodzenia
Przygotuj się z nami do porodu i macierzyństwa. Zapraszamy do Internetowej Szkoły Rodzenia mamotoja.pl!

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Hej Mamy! Nasze święto już w tę niedzielę!!!

Jaką jesteś mamą?