GRY
 
 

"Pingu łowi ryby"

Galapagos Films oraz Warner Home Video przedstawiają serial, który obejrzało już miliard widzów na całym świecie!

"Pingu łowi ryby" na DVD już od 21 sierpnia 2009 r.

Witajcie na Antarktydzie

Pingu jest przesympatycznym, 5-letnim pingwinem, który wraz z rodziną i przyjaciółmi zamieszkuje mroźną Antarktydę. Jak każde dziecko rozpiera go energia, nic więc dziwnego, że często pakuje się w kłopoty. Jednak zawsze potrafi z nich wybrnąć, dowiadując się przy okazji wiele na temat otaczającego go świata.

W licznych przygodach Pingu towarzyszą jego przyjaciele: zawsze skłonny do psot Robbie, nielubiący zimna człowiek śniegu Bajoo oraz Pingi - przesympatyczna pingwinica, której pojawienie się na Antarktydzie sprawiło, że serce głównego bohatera zabiło mocniej.

W trudnych sytuacjach Pingu zawsze może liczyć na swoją rodzinę: 3-letnią siostrzyczkę Pingę, mamę, tatę będącego jednocześnie antarktycznym listonoszem oraz mającego zawsze doskonałe pomysły dziadka.

Fabuła "Pingu łowi ryby"
Pingu wraz z dwójką przyjaciół chce wziąć udział w zawodach wędkarskich. Kiedy jeden z nich nie radzi sobie zbyt dobrze, mimo że odnoszą sukcesy Pingu i kolega postanawiają się wycofać. Wtedy nieoczekiwanie do ich przyjaciela uśmiecha się szczęście i wyciąga z wody olbrzymią rybę! Koledzy pomagają mu i wszyscy cieszą się z fantastycznego połowu.

Poznajcie Pingu
"Pingu" to jeden z najpopularniejszych seriali animowanych na świecie, a jego tytułowy bohater jest ulubieńcem widzów z całego świata. Sława nie uderzyła jednak małemu pingwinowi do głowy. Tak samo jak przed laty potrafi swoich widzów rozbawić, czasami wzruszyć, a przede wszystkim wielu rzeczy nauczyć.

Galapagos Film w roku 2009 roku wyda 8 płyt DVD z odcinkami serialu o przygodach Pingu i jego przyjaciół: "Pingu snowboarder", "Pingu i sklep z zabawkami", "Pingu Pilot", "Pingu Boogaloo", "Pingu brudas", "Pingu łowi ryby", "Pingu Malarz" oraz "Pingu Król". Na każdej z płyt znajdzie się 13 epizodów trwających po 5 minut. Czas trwania każdej z płyt to ponad 60 minut.


Fascynujący świat Pingu, czyli czego nie wiesz o najpopularniejszym pingwinie świata

1. Jednym z powodów, który sprawił, że "Pingu" odniósł tak wieli sukces na całym świecie jest fakt, że filmowe przygody pingwina i jego przyjaciół są zrozumiałe dla widzów z całego świata. Animowani bohaterowie posługują się bowiem zupełnie wyjątkowym językiem pingwińskim niewymagającym tłumaczenia.

2. Do fanów Pingu zalicza się również aktor i piosenkarz David Hasselhoff. Gwiazdor znany m.in., z roli w popularnym serialu "Słoneczny patrol" w 1989 roku nagrał piosenkę zatytułowaną "Pingu Dance", która cieszyła się sporą popularnością w Szwajcarii.

3. W 1987 roku Ormar Gutmann, jeden z ojców Pingu, otrzymał za swoją pracę specjalną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie.

4. Prawie 16 milionów funtów zapłaciła brytyjska telewizja HIT Entertainment w 2001 roku za kupno praw do serialu o przygodach Pingu.

5. Pingu jest również ulubieńcem japońskich dzieci, a figurki z jego podobizną można niekiedy znaleźć w popularnej sieci restauracji specjalizującej się w hamburgerach.


Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj