GRY
 
 

"Pinokio" - specjalne wydanie rocznicowe

Oryginalny klasyk Walta Disneya, który nauczył świat sięgać gwiazd!

pini_ci1p.jpg
fot. © Disney
Świętuj z nami 70. rocznicę powstania Pinokia Walta Disneya!

Legendarne arcydzieło, które uczy, że trzeba zawsze wierzyć w swoje marzenia, odrodziło się poprzez całkowitą renowację i lśni obecnie na aż dwóch płytach DVD! Zobacz jak po raz pierwszy bogata i szczegółowa animacja, niezapomniana, nagrodzona muzyka i rozgrzewająca serce przygoda powraca do życia z nowymi, olśniewającymi dodatkami specjalnymi, które przeniosą Cię do fantastycznego świata Pinokia!

Dołącz do ulubionej zabawki Geppetta z gadającym świerszczem w roli przewodnika w pełnej przygód podróży, która wystawi odwagę, lojalność i szczerość Pinokia na próbę - sprawdzając, czy posiada on cnoty godne prawdziwego chłopca. Jedyny i niepowtarzalny Pinokio będzie żył wiecznie w sercach tych, którzy potrafią marzyć spoglądając w gwiazdy!
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj