Baby Shark z rekordem wyświetleń na youtube
fot. Screen/youtube:Baby Shark Dance

Piosenka dla dzieci bije rekordy na YouTube! MILIARDY wyświetleń!

Zapomnijcie o Despacito! To inna piosenka dla dzieci bije rekordy popularności na YouTube. Ma już ponad 7 miliardów wyświetleń. Ile z nich należy do waszych dzieci?
Joanna  Biegaj
Baby Shark z rekordem wyświetleń na youtube
fot. Screen/youtube:Baby Shark Dance
Wpadająca w ucho melodia, charakterystyczny układ taneczny – to właśnie „Baby Shark”. Teledysk króluje na liście przebojów na YouTube. Choć został on opublikowany cztery lata temu, to właśnie teraz ma czas swojej świetności.

Rekord wyświetleń

Do tej pory hitem na YouTube było „Despacito”, teraz jednak kawałek ten przebiła... piosenka dla dzieci! „Baby Shark” - utwór, który ostatnio znalazł się na samym szczycie listy przebojów ma aż 7 mld 50 mln wyświetleń.
Redakcja poleca: Wyprawka do szpitala – dla mamy i dziecka [WIDEO]
Nie warto zwlekać do ostatniej chwili ze spakowaniem rzeczy do szpitala dla ciebie i dla dziecka. Zrób to na około miesiąc przed planowanym terminem porodu. Zobacz w naszym filmie, co powinno się w znaleźć w torbie do szpitala.

Charakterystyczny taniec

„Baby Shark” jest bardzo popularnym utworem w sieci. W czym tkwi sekret tego? Kluczem do popularności jest charakterystyczny taniec w rytm skocznej muzyki. Najbardziej znana wersja „Baby Shark” to ta w wykonaniu południowokoreańskiej grupy Pinkfong. Nie sposób oderwać wzroku od kolorowego teledysku z dwójką uroczych maluchów.

Wyzwanie fitness

Branża fitness również miała swój udział w sukcesie „Baby Shark Dance”, ponieważ w sieci pojawiło się wyzwanie – polegało ono na ćwiczeniach w rytm tej piosenki.

Źródło: YouTube

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy