GRY
 
 

Pippi Långstrump w Teatrze Nowym

18.03.2012r.,godz.11.00 Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi zaprasza serdecznie dzieci (7 - 11 lat) na przedstawienie.

teatr nowy
Czeka tam na nie wrażeń bez liku! Zadba o to Pippilotta Viktualia Firandella Złotomonetta Långstrump. Piegusy i Marchewki przybywajcie!

Któż nie zna Pippi, najsilniejszej dziewczynki na świecie, która potrafi jedną ręką podnieść konia, pogonić policjantów, próbujących zabrać ją do domu dziecka, pokonać groźnego byka i bez strachu karmić duchy?
Przedstawienie jest teatralizacją klasycznej pozycji literatury dziecięcej pióra Astrid Lindgren. To opowieść o dziewięciolatce, której mama nie żyje, a tata zaginął gdzieś na morzach. Rudowłosa, piegowata Pippi mieszka na obrzeżach małego miasteczka w Willi Śmiesznotce tylko z koniem i małpką zwaną Panem Nilssonem. Z workiem pełnym złotych monet świetnie jednak daje sobie radę w życiu, kierując się zawsze dobrem innych. Jej słowa i czyny często obnażają zakłamanie i rutynę dorosłych. Żywiołowa, zadziorna Pippi opowiada niestworzone, podszyte absurdalnym humorem historie i przeżywa wraz ze swoimi przyjaciółmi Tommym i Anniką wiele zabawnych, ale też pouczających przygód.

występują: Kamila Salwerowicz, Gracjan Kielar, Kamila Wojciechowicz, Michał Bieliński, Małgorzata Skoczylas, Barbara Dembińska, Mirosława Olbińska, Jerzy Krasuń, Wojciech Bartoszek, Sławomir Sulej, Paweł Audykowski, Piotr Seweryński, Magda Kaszewska, Wojciech Oleksiewicz Spektakl dla dzieci (7 - 11 lat).

Duża Sala Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi
ul. Więckowskiego 15
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj