GRY
 
 

"Pippi Pończoszanka" w Teatrze Lalek Pleciuga

24-27.04.2012r., Teatr Lalek Pleciuga zaprasza dzieci od 7 lat na przedstawienie.

Teatr Lalek "Pleciuga"
24 kwietnia, godzina 9:00 i 11:30
25 kwietnia, godzina 9:00
26 kwietnia, godzina 9:00
27 kwietnia, godzina 9:00 i 11:30

Pippi Pończoszanka wg Astrid Lindgren
reżyseria i teksty piosenek- Konrad Dworakowski
muzyka - Piotr Klimek
scenografia - Katarzyna i Tomasz Szymańscy
ruch sceniczny - Arkadiusz Buszko
występują: Maria Dąbrowska (gościnnie), Krzysztof Tarasiuk, Marta Łągiewka, Katarzyna Klimek, Danuta Kamińska, Edyta Niewińska-Van Der Moren, Janusz Słomiński Bloom, Przemek Żychowski, Mirek Kucharski, Dariusz Kamiński, Zbigniew Wilczyński oraz zespół muzyczny w składzie: Tomasz Jóźwiak, Jakub Fiszer, Borys Sawaszkiewicz i Jarosław Izdepski

spektakl od lat 7
Hit sezonu 2008/2009!

Mała, zadziorna dziewczynka, która nie ma pojęcia, czym są konwenanse i święte zasady (na które podobno nie ma rady!) pojawia się w świecie Anniki i Tommy'ego niespodziewanie. Chociaż wyśpiewuje swoje prawie anarchistyczne manifesty w rytm szalonej, radosnej muzyki reggae i ska (granej przez piratów na żywo!), okazuje się, że tak naprawdę tylko ona wie, co jest w życiu ważne... Pippi Pończoszanka zaprasza na pokład świata, po którym przejdzie się każdy, komu niestraszna piracka przygoda - spotkanie twarzą w twarz z dwoma drabami, nadgorliwą panią z opieki, policjantami, a także ze szkołą, w której nie pozwalają "ścigać się na pupach".

Spektakl skierowany jest do dzieci, chociaż - nie wiedzieć dlaczego - dorosły także zaśmiewa się do łez... Pozwólcie żyć dziecku!

Rezerwacja biletów:
Biuro Obsługi Widzów - tel. 91 433 58 04
kasa - tel. 91 44 55 111
Ceny biletów: normalne - dla widzów indywidualnych 18 zł, rodzinne (minimum 4 osoby) 16 zł

Teatr Lalek PLECIUGA
pl. Teatralny 1
71-405 Szczecin
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj