Świąteczne piżamy dla dzieci
fot. Adobe Stock

Piżamy świąteczne dla dzieci: nowa tradycja na Boże Narodzenie! [CIEPŁE i ŚLICZNE MODELE]

Dziecięce piżamy w świąteczne wzory? Dlaczego nie! Każdy sposób jest dobry, by poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Znalazłyśmy piękne piżamy z reniferem i Mikołajem, w świątecznych kolorach i do tego bardzo ciepłe − może u was też staną się świąteczną tradycją?
Aleksandra Sobieraj
Świąteczne piżamy dla dzieci
fot. Adobe Stock

Piżamy świąteczne dla dzieci, obok sweterków bożonarodzeniowych, sukienek czy skarpet ze świątecznymi motywami, przebojem wdzierają się do naszych domów. W okresie bożonarodzeniowym to bardzo przyjemna moda. Piżama świąteczna z pewnością zachwyci nie tylko małych fanów Świętego Mikołaja, ale będzie też cieszyć oczy całej rodziny. Mamy kilka propozycji świątecznych piżam dla dzieci − wszystkie niesamowicie ciepłe i ładne.

Piżamy świąteczne dla dzieci: ciepłe, miękkie i śmieszne

Piżama świąteczna dla dziecka może być jedno- lub dwuczęściowa – oba modele są funkcjonalne. Jednak dla młodszych dzieci bardziej praktyczna będzie świąteczna piżama w formie kombinezonu – jest mniejsze ryzyko, że nocą gdzieś się podwinie, a dziecko zmarznie. Jeśli zimą macie w domu raczej chłodno, warto kupić ciepłą piżamę świąteczną, np. z flaneli, ciepłego polaru lub weluru.

Kupując świąteczną piżamę dla malutkiego dziecka, zwróć uwagę, czy jest wykonana z bawełny. To ważne, bo w przypadku niemowlaka nawet najpiękniejszy świąteczny wzór nie zastąpi komfortu noszenia piżamki.
Redakcja poleca: Jak można zarazić się gruźlicą? [WIDEO]
Gruźlicą można zarazić się od osoby, która na nią choruje. Na gruźlicę w Polsce wcale nie zapadają przede wszystkim ludzie w podeszłym wieku. Według danych Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc grupy ryzyka nieco się zmieniły i dzieci mogą zarazić się gruźlicą także od osób w średnim wieku.

Świąteczne piżamy dla dzieci: modne wzory

Piżama świąteczna to taka w najmodniejszym kolorze bożonarodzeniowym, czyli czerwonym. Większość dziecięcych piżam świątecznych jest właśnie czerwona, ale popularne kolory to także zieleń, granat oraz biel. W połączeniu z Mikołajem, choinką, reniferem czy innymi zimowymi motywami kolorowe piżamki idealnie wpiszą się w ten wyjątkowy, jedyny w roku świąteczny nastrój.

W sklepach internetowych znajdziesz też zestawy takich samych piżam w różnych rozmiarach dla całej rodziny. Może to jest dobry pomysł na zadanie szyku w świąteczny poranek? Skuście się też na świąteczne skarpety!

 
 
Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy