GRY
 
 

"Płaszcz Józefa" w Motylarni

24.02.2012r., godz.11.00 Motylarnia zaprasza dzieci w wieku 3-6 lat na niezwykłe spotkanie z książką podczas ferii zimowych.

Motylarnia
Tym razem czytamy „PŁASZCZ JÓZEFA” – S. Taback Józef miał kiedyś płaszcz, cały w dziurach – dokładnie jak ta książka! Kiedy płaszcz mu się zestarzał i zniszczył, przerobił go na kurtkę. Na co przerobił kurtkę? Co zrobił potem? Dzięki otworom, które tak sprytnie wycięto w kartkach tej książki, dzieci mogą zobaczyć, na co Józef przerabia swoje stare ubrania, zanim – cóż… – nie pozostanie mu zupełnie nic… Józef zrobi jednak coś, nawet z niczego!

ZAPRASZAMY DZIECI W WIEKU 3 – 6 LAT DO WSPÓLNEGO CZYTANIA i ZABAWY. Będziemy wraz z „Józefem” odkrywać, że rzeczy, które zwykle zostałyby wyrzucone, można wykorzystać powtórnie i zrobić z nich coś pożytecznego. O "Płaszczu Józefa", który powstał z inspiracji tradycyjną piosenką w języku jidisz, można powiedzieć, że jest jakby nostalgiczną, ale przeznaczoną dla dzieci, wersją "Skrzypka na dachu".
To absolutnie niezwykła pozycja wydawnicza” ( Radio TOK FM)

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne - 61 677 40 59, mailowe - info@motylarnia.com.pl

Motylarnia
Kawiarnia Kwiaciarnia
ul. Bogusza 2
62-608 Poznań
61 677 40 59
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj