GRY
 
 

Zero cekinów, zero tandety - plecaki Beatrix - nasz test

Dłuższe spacery, wyjazdy czy codzienne wyprawy do przedszkola nie obejdą się bez plecaka. Sprawdź nasz wybór - plecaki Beatrix.

plecak, Beatrix, tornister
fot. Mamissima.pl
Ładny i funkcjonalny – to moje założenia, które przyjęłam rozpoczynając poszukiwania plecaków odpowiednich dla moich przedszkolaków.  
Zależało mi również, żeby nie znudziły się/ opatrzyły po kilku miesiącach, co jest bardzo częste w przypadku plecaków z bajkowymi postaciami.
Niech będzie uniwersalny, miękki, lekki i z miejscem na podpis, dzięki czemu córki będą mogły go z łatwością odszukać w przedszkolnej szatni.

Przeglądając sklepy internetowe wypełnione tornistrami z krzykliwie różowymi księżniczkami, których blask niemalże wyłaniał się z ekranu, traciłam nadzieję na funkcjonalny i modny plecak w niezbyt wygórowanej cenie.

Odzyskałam ją dzięki Magdzie ze sklepu Mamissima.pl, która poleciła mi plecaki i inne szkolne akcesoria dla dziecka znanej, amerykańskiej firmy Beatrix.


Dlaczego wybrałam plecaki Beatrix?

  • Mimo niezbyt wielkiego rozmiaru (nie chciałam ogromnych tornistrów dla moich drobnych córek) jest bardzo pojemy.
  • Lekki, dzięki czemu niezwykle wygodny (regulowane szelki).
  • Wykonany jest z bardzo dobrej jakości materiałów, które są niezwykle wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu w czystości, dzięki temu rozlany soczek, czy roztopiona czekolada nie są mi straszne.
  • Plecak posiada komorę główną, drugą komorę przednią zapinaną na suwak oraz dwie kieszenie boczne, w których np. można schować bidon z piciem.
  • Kolorystyka i wzory są uniwersalne – idealne zarówno dla przedszkolaka, jak i początkującego ucznia.
  • Wszystkie plecaki posiadają specjalne miejsce na podpisanie.
  • Istnieje możliwość dokupienia do kompletu torby na drugie śniadanie, walizki, etui na tablet oraz pluszaka, którego wizerunek widnieje na plecaku!

 

Niewielkie metalowe kółeczko z przodu plecaka moje córki natychmiast wykorzystały na podpięcie do niego ulubionych breloczków.

Zobacz: Wybieramy plecak dla przedszkolaka - film

Dziewczynki są zachwycone lekkością plecaczków i codziennie noszą je do przedszkola. Od tej pory często odpowiadam na pytanie innych mam:
- Gdzie Pani kupiła takie ładne plecaczki?
- Oczywiście w Mamissima.plCena plecaka w zależności od wielkości 129 zł lub 169zł.
Redakcja poleca: Czy warto wybrać się z przedszkolakiem do Centrum Nauki Kopernik? (video)
Przedszkolak nie jest za mały, by świetnie się bawić w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. Zobacz, co go może tam zainteresować i czego nauczy się podczas zabawy.

Ocena (3 oceny)

3.3
Doładuj
Przeładuj