grzyb i pleśń w bidonach i niekapkach
fot. Facebook

Co się czai w niekapku? Oni sprawdzili i żałują, że dopiero teraz

Lepiej sprawdź niekapek i bidon swojego dziecka. Ci rodzice już to zrobili i odkryli coś odrażającego! Włos się jeży na głowie na ten widok... Sami zobaczcie.
Karolina Stępniewska
grzyb i pleśń w bidonach i niekapkach
fot. Facebook
Córka Craiga Beresforda często narzekała na ból brzucha, regularnie zdarzało się też, że miała rozwolnienie. Rodzice sprawdzili wszelkie możliwe przyczyny tego stanu i nadal nie wiedzieli, dlaczego tak się dzieje, aż pewnego dnia tata dokonał odkrycia, które przeraziło rodziców na całym świecie!

Myślisz, że dajesz dziecku, wszystko co najlepsze? Oni też tak myśleli. Dbali o zdrowie córki i jej higienę, żyła w czystym domu. Wszystko wydawało się idealne, dopóki jej tata pod wpływem nagłego impulsu nie otworzył na siłę zakrętki bidonu, z którego piła jego córka. I co ukazało się jego oczom? Pleśń i grzyb! Widok był naprawdę odrażający. Craig Beresford postanowił przestrzec innych rodziców umieszczając zdjęcie swojego odkrycia na Facebooku. W ten sposób dotarł do rodziców na całym świecie.

Zastanawiacie się może, jak można doprowadzić do takiego stanu. Otóż – jak dowodzą zdjęcia innych rodziców, którzy kiedy tylko dowiedzieli się o odkryciu Craiga , popędzili sprawdzić czystość naczyń, z których piją ich dzieci – nie jest to trudne. Od czasu postu Beresforda inni rodzice publikują w sieci zdjęcia swoich niepokojących odkryć.
 

Mon ami se demandait pourquoi son fils était toujours malade il a donc briser l'anti-fuite de son verre à bec Tommee...

Posted by Penny Powell on 19 luty 2016

Każdy z nas, kto dawał dziecku pić z takiego kubka lub bidonu wie, że jego czyszczenie bywa trudne. Te wszystkie zakamarki i niedostępne miejsca... Co więcej, część mechanizmów się nie rozkręca i to właśnie tam czaił się pokazany na zdjęciach chorobotwórczy brud. Świadomość, że nasze dziecko może mieć do czynienia z czymś tak obrzydliwym jest naprawdę okropna, prawda? 

Producenci bidonów i niekapków pokazanych na bulwersujących zdjęciach już zareagowali na kryzys wizerunkowy: Tommee Tipee zapewnia, że bierze sobie do serca niepokój rodziców, a dobro dzieci jest najważniejsze, dlatego w najbliższych miesiącach na rynku będzie dostępny nowy, łatwy w czyszczeniu kubek. Na razie rodzice mogą zwrócić się do producenta po przezroczystą zakrętkę, która pozwoli na kontrolowanie czystości dotychczasowych niekapków. Sistema, producent bidonu, z którego piła córka Craiga, także zapowiada dokładne przyjrzenie się problemowi i wprowadzenie nowych rozwiązań.

Rodzice, pamiętajcie, że mycie niekapków i bidonów pod bieżącą wodą, a nawet w zmywarce, nie wystarcza! Pamiętajcie, żeby nie tylko dokładnie je myć, ale i dokładnie suszyć.  Sprawdźcie kubki waszych dzieci, a jeśli wasi synowie i córki skarżą się na ból brzuszka lub maja regularne rozwolnienia, pomyślcie o dokładnym ich rozkręceniu. Bądźcie czujni!
Redakcja poleca: Jak zrobić lampion z dyni? Instrukcja krok po kroku [WIDEO]
Robienie lampionu z dyni to jedna z tradycji halloweenowych. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!).
Oceń artykuł

Ocena 4 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy