GRY
 
 

Pluszowy konkurs

Weź udział w naszym konkursie i wygraj wspaniałego pluszaka na biegunach dla dziecka! Konkurs zakończony!!!

Drodzy Rodzice,
Dziękujemy za udział w naszej zabawie. Opisy pieska bernardyna są bardzo twórcze i wszystkie zasługują na wyróżnienie, niestety Jury mogło nagrodzić tylko 3 opisy. Zatem nagrody w postaci bernardyna na biegunach otrzymują:

Użytkownik lala82
kliknij aby zobaczyć post >>
Użytkownik kasiak78
kliknij aby zobaczyć post >>
Użytkownik mamusiazlosnika
kliknij aby zobaczyć post >>

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów!
Redakcja Babyonline.pl

kliknij aby zobaczyć wszystkie posty biorące udział w konkursie >>

Zadanie konkursowe:
Zapraszamy wszystkie mamusie, by opisały na naszym forum, jak ich pociechy wyobrażają sobie pieska bernardyna.

Do wygrania:
Trzy sztuki bernardynów na biegunach ufundowane przez Marko.

Opis nagrody:
Bernardyn na biegunach wykonany jest z kolorowego i miłego w dotyku pluszu. Dodatkową atrakcją jest pozytywka emitująca odgłos bernardyna. Zabawka może również stanowić doskonałą dekorację dziecięcego pokoiku.
Wartość nagrody: 179,00 zł.

Zobacz  pieska bernardyna w sklepie Marko >>
Zobacz inne zabawki od Marko >>

Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin!

Zasady konkursu:
1. Pluszowy konkurs zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl.
2. Zostaną wybrane 3 najlepsze odpowiedzi, których autorzy otrzymają pluszaki na biegunach.
3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl i sponsora nagród.
4. Propozycje nie związane tematycznie z konkursem nie będą brane pod uwagę lub mogą być usunięte przez moderatora forum.
5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 9 lutego do 15 lutego 2009 roku.
6. Jury podejmie decyzję 19 lutego 2009 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.
7. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
8. Prawa autorskie majątkowe do odpowiedzi nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora odpowiedzi zgodnie z niniejszym Regulaminem.
9. W przypadku naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu, prosimy poinformować o tym fakcie Redakcję za pośrednictwem skrzynki mailowej: redakcja@babyonline.pl.
10. Wszelkie zgłoszenia nieprawidłowości i naruszenia zasad konkursowych należy zgłaszać na redakcyjną skrzynkę mailową do dnia poprzedzającego rozwiązanie konkursu. Po tym terminie Jury nie będzie takich zgłoszeń brać pod uwagę.
11. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.


Sponsor nagród:
Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj