Mężczyzna dowiaduje się, że zostanie dziadkiem

„Wszystkiego najlepszego dziadku, zobaczymy się w październiku!” powiedział miś. Zobacz, jak zareagował przyszły dziadek!

Sean Sullvan postanowił zaskoczyć swojego tatę wiadomością o nowym członku rodziny. Wykorzystał urodziny taty i zrobił mu wyjątkowy prezent... Pomógł mu w tym uroczy pluszowy miś. Zobacz, jak zareagował przyszły dziadek na wiadomość o wnuku! Jego reakcja naprawdę rozczula!
Hanna Szczesiak
Mężczyzna dowiaduje się, że zostanie dziadkiem

Zamiast tradycyjnego „będziesz dziadkiem”...

Sean i Jenn Sullivan spodziewają się dziecka. Postanowili powiedzieć o tym tacie Seana w wyjątkowo uroczy sposób. Nagrali wiadomość na pluszowym misiu z pozytywką. Gdy przyszły dziadek nacisnął rączkę misia, usłyszał, że zostanie dziadkiem! Mówiący miś był prezentem urodzinowym. Po rozczulającej reakcji dziadka widać, że to wiadomość o wnuku jest dla niego najlepszym prezentem!Wspaniale jest widzieć radość na twarzy przyszłego dziadka. W jaki sposób wasi rodzice dowiedzieli się, że zostaną dziadkami?

Polecamy: Zabawki na 12 miesięcy
Redakcja poleca: Jak zrobić puchar z papieru: prezent dla taty od dziecka
Jak zrobić puchar z papieru? Nie jest to wcale aż takie trudne, a przecież taki puchar należy się każdemu rodzicowi za trud i serce, jakie wkłada w wychowanie dziecka! Obejrzyj wideo i zrób z maluchem własnoręczny upominek, który rozczuli niejednego tatę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy