Dziadek z reklamy Allegro uczy nas miłości i cierpliwości
fot. screen gazeta.pl

"Po prostu spróbuj mnie zrozumieć" – ten film to lekcja dla każdego z nas

To nie jest film wyłącznie dla wnucząt i wnuczek. To lekcja miłość i cierpliwości dla każdego z nas. Przygotuj chusteczki!
Hanna Szczesiak
Dziadek z reklamy Allegro uczy nas miłości i cierpliwości
fot. screen gazeta.pl
Pamiętacie świąteczną reklamę Allegro? Do tej pory wzruszyła ponad 13 milionów osób i była udostępniania przez największe portale na całym świecie. Robert Mazurkiewicz, "najsłynniejszy dziadek w Polsce" przygotował z serwisem gazeta.pl film dedykowany wszystkim dziadkom i ich wnuczkom. Ale czy tylko?

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Robert Mazurkiewicz przeczytał list o starości, miłości, przemijaniu i cierpliwości. Chociaż jest on skierowany głównie do wnuczek, powinien go wysłuchać każdy z nas. Zobaczcie film:
 

Ten film to lekcja dla każdego z nas, nie tylko dla wnucząt. Często nie rozumiemy naszych dziadków czy rodziców, którzy stają się coraz wolniejsi i czasem zapominają o drobiazgach... Zapominamy, że kiedyś znajdziemy się na ich miejscu i to my będziemy potrzebować cierpliwości i zrozumienia.

Podoba wam się ten film?

Czytaj także: Każda mama powinna to usłyszeć! Zobacz wzruszający film

Źródło: gazeta.pl
Redakcja poleca: Lubisz truskawki i gorzką czekoladę? To polubisz dietę tej mamy (schudła 50 kg, a jadła nie tylko warzywa!)
Można dużo schudnąć, jedząc smacznie i zdrowo. A przy okazji zadbać o młody wygląd skóry. Zupełnie tak, jak zrobiła to Adele, gwiazda muzyki, a prywatnie mama 8-latka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy