GRY
 
 

"Po prostu spróbuj mnie zrozumieć" – ten film to lekcja dla każdego z nas

To nie jest film wyłącznie dla wnucząt i wnuczek. To lekcja miłość i cierpliwości dla każdego z nas. Przygotuj chusteczki!

Dziadek z reklamy Allegro uczy nas miłości i cierpliwości
fot. screen gazeta.pl
Pamiętacie świąteczną reklamę Allegro? Do tej pory wzruszyła ponad 13 milionów osób i była udostępniania przez największe portale na całym świecie. Robert Mazurkiewicz, "najsłynniejszy dziadek w Polsce" przygotował z serwisem gazeta.pl film dedykowany wszystkim dziadkom i ich wnuczkom. Ale czy tylko?

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Robert Mazurkiewicz przeczytał list o starości, miłości, przemijaniu i cierpliwości. Chociaż jest on skierowany głównie do wnuczek, powinien go wysłuchać każdy z nas. Zobaczcie film:
 

Ten film to lekcja dla każdego z nas, nie tylko dla wnucząt. Często nie rozumiemy naszych dziadków czy rodziców, którzy stają się coraz wolniejsi i czasem zapominają o drobiazgach... Zapominamy, że kiedyś znajdziemy się na ich miejscu i to my będziemy potrzebować cierpliwości i zrozumienia.

Podoba wam się ten film?

Czytaj także: Każda mama powinna to usłyszeć! Zobacz wzruszający film

Źródło: gazeta.pl
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami