GRY
 
 

Poczuj magię orientu

05-06.11.2011r., Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego - Państwowego Instytutu Badawczego zaprasza na rodzinne wydarzenie „Poczuj magię orientu”.

wydarzenia, AKWARIUM GDYŃSKIE MIR-PIB
Akwarium Gdyńskie MIR-PIB, w jesiennym nastroju, przygotowało dla odwiedzających moc atrakcji.

Weekend 05 – 06 listopada to wspaniała okazja do spotkania się z niezwykłymi mieszkańcami Oceanu Indyjskiego. W tych dniach odbędą się także warsztaty taneczne. Będzie to czas pełen muzyki i tańca. Fantastycznych barw nadadzą piękne stroje i kolorowe chusty, dzięki którym poczujemy magię orientu. Do udziału we wspólnej zabawie zapraszamy wszystkich, którzy w tych dnia odwiedzą Akwarium.

Impreza odbędzie się w dniach 05 (sobota) –  06 (niedziela) listopada 2011 w galerii Akwarium Gdyńskiego MIR-PIB w godzinach 11:00 - 16:00.

W sobotę oraz w niedzielę osoby odwiedzające Akwarium Gdyńskie MIR-PIB będą mogły uczestniczyć w następujących wydarzeniach:
Oko w oko z Oceanem Indyjskim, czyli warsztaty mikroskopowe, podczas których zobaczymy zwierzęta Oceanu Indyjskiego. Zobaczymy m.in. muszlę łodzika, zęby żarłacza czarnopłetwego, promienie płetwy grzbietowej skrzydlicy, muszle wielu małży oraz  koralowce,  jeżowce i rozgwiazdy.

Ocean pełen kolorów – zajęcia plastyczne dla najmłodszych (kolorowanki oraz układanie puzzli przestawiających zwierzęta Oceanu Indyjskiego)

Poczuj magię orientu – warsztaty taneczne.  W warsztatach tanecznych będą mogły wziąć udział wszystkie chętne osoby, które tego dnia odwiedzą Akwarium Gdyńskie MIR-PIB.  Do wspólnej zabawy zapraszamy nie tylko najmłodszych, ale także osoby dorosłe. W rytm muzyki „poczujemy magię orientu”. Na czas warsztatów uczestnicy otrzymają kolorowe chusty i szarfy.
Warsztaty odbędą się o godzinie 12:00, 13.30 oraz 15:00. Trwać będą ok. 60 minut.


Dodatkowe informacje:
Sekcja Edukacji Morskiej Akwarium Gdyńskiego MIR-PIB
tel. 587 326 620
e-mail: akwarium.edukacja@mir.gdynia.pl

więcej »


Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj