GRY
 
 

Podchody

15.10.2011r., godz.11:11 Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu.

logo, Muzeum Sztuki w Łodzi
fot. Muzeum Sztuki w Łodzi
Podchody to zabawa wakacyjna, plenerowa, związana z zadaniem, gonitwą, ale i tajemnicą. Kiedy jesienią rodzice zaczynają kręcić nosem wobec wizji wyprawy w błotniste pole, kalosze przestają wystarczać wobec ogromu kałuż, nos czerwienieje z zimna po kwadransie mokrej zabawy i zapowiada nieprzyjemny katar… Ech, szkoda gadać. Zatem, kiedy pogoda przestaje sprzyjać zabawom w lesie, proponujemy wypróbowanie podchodów na terenie zadaszonym. Obszarem objętym grą terenową będzie gmach ms2 , zamiast szyszek i kasztanów będziemy zbierać wrażenia i historie związane z dziełami sztuki, wspinanie się na drzewa zastąpimy jazdą windą, kije i drągi zamienimy na mazaki. Zapewniamy także, że nikt nie wpadnie w pokrzywy. Strój dowolny. Mapy i kompasy czekają.
Prowadzi Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

Obowiązują zapisy.
Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

ms2, Ogrodowa 19

WIKIzeum to projekt edukacyjno-artystyczny z cyklu Ekonomia daru.
Historia tego wydarzenia ma swój początek w sierpniu 1981r ., w "karnawale Solidarności", kiedy w łódzkim Muzeum Sztuki zjawia się Joseph Beuys. Przekazuje drewnianą skrzynię, zawierającą kolekcję prawie 300 prac z 30 lat twórczości. Wizycie, rozpakowywaniu zbiorów, połączonemu z jej komentarzem, artysta nadaje rangę akcji artystycznej Polentransport 1981.

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj