Centrum Handlowe Osowa

Podróż dookoła świata z Centrum Handlowym Osowa

Od 12.01.2013r., W każdą drugą sobotę miesiąca – w ramach nowej odsłony akcji Godziny dla Rodziny – gdańska galeria zabierze swoich klientów w podróż do dwunastu unikatowych regionów świata.
Centrum Handlowe Osowa
Już 12 stycznia 2013 roku w godzinach od 13:00 do 17:00 dzieci i dorośli odwiedzą ośnieżone Alpy, gdzie trwa właśnie zimowe szaleństwo.

Godziny dla Rodziny 2013 to kolejna dawka interesujących atrakcji przygotowanych przez Centrum Handlowe Osowa specjalnie dla swoich klientów. Podobnie jak w ubiegłym roku – zawsze w drugą sobotę miesiąca – każdy, kto odwiedzi gdańską galerię weźmie udział w ciekawych wydarzeniach o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym, które uatrakcyjnią czas spędzany na weekendowych zakupach.

W tym roku zaplanowano 12 niezapomnianych wypraw m.in. do Brazylii – na karnawałowe szaleństwo w Rio de Janerio, Indii – na plan filmowy Bollywood, Japonii – na warsztaty sztuk walki i orgiami czy na Karaiby – na wypoczynek wśród palm i błękitnego oceanu.

Podróżowanie z CH Osowa startuje już 12 stycznia 2013 roku w iście alpejskim klimacie. Dla wszystkich miłośników zimowego szaleństwa Centrum Handlowe Osowa przygotowało m.in. pokazy trickboardu, czyli dyscypliny sportowej łączącej elementy snowboardu i równoważni, wirtualne rozgrywki w dyscyplinach zimowych na konsoli do gier czy pokazy mody prezentujące najnowsze trendy idealne na stok. Podczas spotkania odbędą się również liczne konkursy, w których dzieci i dorośli będą mogli sprawdzić zarówno swoją wiedzę, jak i zręczność.

Już 9 lutego CH Osowa zabierze swoich klientów do roztańczonej Brazylii na niezapomniany karnawał w Rio de Janerio. Pokazy i warsztaty samby, capoeiery i żonglerki piłki nożnej to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na kolejne wydarzenie w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Poniżej prezentujemy program eventu „Alpy”:
13.00 – rozpoczęcie imprezy, omówienie planu atrakcji
13.15 – pokaz i warsztaty trickboardu
13.40 – konsola PlayStation – gry zimowe i prezentacja sprzętu
14.00 – pokazy mody kolekcji zimowej oferty sklepów w CH Osowa
14.10 – blok konkursowy – quizy i zabawy zręcznościowe
14.30 – pokaz i warsztaty trickboardu
14.45 – konsola PlayStation – gry zimowe i prezentacja sprzętu
15.05 – pokazy mody kolekcji zimowej oferty sklepów w CH Osowa
15.15 – blok konkursowy – quizy i zabawy zręcznościowe
15.30 – pokaz i warsztaty trickboardu
15.50 – pokazy mody kolekcji zimowej oferty sklepów w CH Osowa
15.45 – blok promocyjny (informacja o partnerach eventu, obniżkach w poszczególnych sklepach itp.)
16.10 – konsola PlayStation – gry zimowe i prezentacja sprzętu
16.30 – pokazy mody kolekcji zimowej oferty sklepów w CH Osowa
16.40 – blok konkursowy – quizy i zabawy zręcznościowe
16.50 – pokaz trickboardu
17.00 – zakończenie imprezy
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy