dziecko, podróż, wakacje, samolot

Podróż w chmurach

Na wakacje samolotem? Czemu nie. Taki wariant ma jedną wielką zaletę – w kilka godzin razem z dzieckiem możesz znaleźć się naprawdę bardzo, bardzo daleko.
dziecko, podróż, wakacje, samolot
Nie bój się lotu z małym dzieckiem. Latanie to wygodny i bezpieczny sposób podróżowania także dla rodziców. Na pokład mogą wejść już najmłodsze niemowlęta. Na pewno nie ucierpi na tym ich zdrowie i samopoczucie. W towarzystwie rodziców maluchom wszędzie jest przecież dobrze.

Bez kolejki w internecie
Nowocześni podróżnicy coraz częściej kupują bilety za pośrednictwem Internetu. To bardzo wygodny sposób. Oszczędza się w ten sposób i czas, i pieniądze. W jednym miejscu, czyli w komputerze masz dostęp do ofert wielu linii lotniczych. Do dokonania transakcji potrzebna jest tylko karta kredytowa. Tradycyjne rozwiązanie to kupno biletów przez agenta linii lotniczych albo za pośrednictwem biura podróży.
Warto wiedzieć: W tanich liniach koszt przelotu do wielu miast w Europie jest czasem niższy od ceny biletu autobusowego.

Co do luku, a co do kabiny
Wymiary bagażu podręcznego nie powinny przekraczać 55x40x20 cm (co powinno się w nim znaleźć – sprawdź w ramce na stronie obok). Zazwyczaj można zabrać ze sobą składany wózek. Nie powinien być wliczany w wagę twojego bagażu. Obsługa samolotu odbierze go od ciebie przed wejściem na pokład i odda po lądowaniu. Możesz go też nadać z głównym bagażem.
Warto wiedzieć: Aby uniknąć wybrudzenia wózka, który nadajesz na bagaż, zapakuj go w duży worek.
Redakcja poleca: Jak wybrać kocyk dla dziecka - film
Podpowiadamy, czym się kierować wybierając pierwszy kocyk dla dziecka. Zobacz najpiękniejsze kocyki dla malucha na każdą porę roku.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj