GRY
 
 

Podzespoły szukają obudowy do zamieszkania

26.11.2011, godz. 13:13 Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu. Warsztat towarzyszy wystawie "Oczy szukają głowy do zamieszkania".

logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Podzespoły to tajemnicze urządzenia, funkcjonalnie niewielkie, które potrzebują okrycia, schowania, obudowy. Połączone tworzą pewną całość, która działa sprawnie o tyle, o ile działa każdy podzespół.
Zwykliśmy rozumieć taki techniczny termin w kontekście urządzenia – komputera, telewizora, radioodbiornika, nawigacji samochodowej. Każde z takich urządzeń powstaje trochę z lenistwa, ale i z ciekawości, czy człowiek da radę ujarzmić swoją codzienność. Czy potrafimy wyobrazić sobie dzień, w którym nie korzystamy z mikrofalówki, pralki, telewizora, samochodu? Jeden dzień pewnie tak. A miesiąc?

Prototypy, jakie na wystawie "Oczy szukają głowy do zamieszkania" prezentują Łukasz Skąpski i Wilhelm Pichler pokazują nam, że można iść krok dalej, że pragnienie wygody nie zna granic.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapełnią podzespołami zaprojektowane od początku obudowy - wszystko na miarę własnych, indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy, że wszystko będzie działało!
Prowadzi Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

ms2, Ogrodowa 19
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

więcej »
Redakcja poleca: Co się dzieje w 40. tygodniu ciąży? [WIDEO]
Masz ochotę krzyczeć jak Rachel w serialu "Przyjaciele": Wyciągnijcie je ze mnie! Czy jesteś zupełnie spokojna i raczej wolałabyś odsunąć poród w czasie? Najważniejsze jest teraz dziecko. Maluch jest wielkości dużej dyni i już właściwie szykuje się, by Cię poznać! A czy Ty wiesz jak rozpoznać początek akcji porodowej?

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj