GRY
 
 

Poezja konkretna - warsztaty rodzinne w Zachęcie

21.10.2012r., Zachęta zaprasza na warsztaty rodzinne towarzyszące wystawie Nieprzekupne oko. Galeria Akumulatory 2, 1972-1990

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
godz. 12.30 (dzieci w wieku 4-6 lat)
godz. 15 (dla dzieci w wieku 7-10 lat)

Poezja konkretna
W czasie warsztatu dowiecie się co to konkretnie jest poezja konkretna, czy rzeczywiście, jak pisał Stanisław Dróżdż: „poezja tradycyjna opisuje obraz, a poezja konkretna pisze obrazem”. Na wystawie obejrzymy prace z lat 60tych, w czasie warsztatów spojrzymy na literę jak na narzędzie artysty i stworzymy kompozycję graficzną na miarę poetów.

Prowadzenie: Zuzanna Łąpieś
zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

godz. 17 (dzieci w wieku 10+)
Zrób to sam
Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu warsztatów skierowanych do starszych dzieci, (m.in. tych, które „wyrosły” z warsztatów rodzinnych) jak również do ich rodziców. Zajęcia prowadzone będą bezpośrednio na wystawie Nieprzekupne oko. Galeria Akumulatory 2, 1972-1990 Przy pomocy zaskakujących ćwiczeń i zadań „rozgryziecie” każdą pracę i poznacie odpowiedź na pytania dotyczące wystawy.

Prowadzenie: Agnieszka Szwachła
zapisy: tel. 22 556 96 71 (dział edukacji)
Koszt w cenie biletu wstępu na wystawę

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
pl. Małachowskiego 3, Warszawa
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj