Mega Bloks
fot. Mega Bloks

Wygraj klocki Mega Bloks! Konkurs "Pierwsze budowle Twojego dziecka"

Twoje dziecko uwielbia tworzyć różne budowle z klocków? Pochwal się, stworzoną przez niego kolorową konstrukcją i wygraj zestaw klocków Mega Bloks!
Mega Bloks
fot. Mega Bloks
Budowanie różnych rzeczy z klocków to doskonałe narzędzie, które pomaga wesprzeć rozwój malucha. Przede wszystkim dlatego, że klocki rozbudzają ciekawość dziecka, przykuwają uwagę kształtem i kolorem, a także uczą chwytania przedmiotów.

Wygraj klocki Mega Bloks!

Maluchy uwielbiają budować różne rzeczy z klocków. Im bardziej kolorowe są elementy, tym większa frajda i możliwość konstruowania zamków, mostów i tuneli dla pojazdów. Chcesz, aby Twoje dziecko mogło tworzyć kolejne niesamowite wieże? Zrób zdjęcie pierwszej budowli stworzonej przez Twoje dziecko i wygraj 1 z 20 zestawów klocków Mega Bloks. Dzięki nim twój mały budowniczy będzie miał jeszcze więcej uciechy z zabawy!

Nagroda

20 x zestaw 60 kolorowych klocków Mega Bloks, zapakowanych w ekologiczną torbę, zasuwaną na suwak. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się do wesołej konstrukcyjnej zabawy pełnej wyobraźni. Są kompatybilne z innymi klockami i zestawami Mega Bloks First Builders. Rozmiar klocka jest doskonale dopasowany do małych rączek dziecka. Klocki doskonale stymulują wyobraźnię dziecka i rozwijają umiejętności manualne.Chcesz poznać więcej zabawek? Zajrzyj na: Mega Bloks

Zobacz także

Popularne tematy