GRY
 
 

Wielka Podróż Krudów - pokaz filmu, 21.03, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Łódź, Warszawa

Zapraszamy na imprezę filmową w największych miastach Polski.

plakat, plakat filmowy
Wielka Podróż Krudów
 
W związku z premierą animowanej komedii „Krudowie” rozpoczynamy wiosenny cykl imprez filmowych. Tak jak filmowa rodzina Krudów, zaczynamy podróż "w poszukiwaniu jutra”.
 
Mieszkańcy Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Trójmiasta, Łodzi i Warszawy jako pierwsi będą mieli okazję przenieść się w prehistoryczny świat jaskiniowców oraz ówczesnej fauny i flory. Jako pierwsi na świecie, wszyscy którzy zdecydują się dołączyć do Wielkiej Podróży Krudów, będą mogli zobaczyć specjalnie stworzoną na tę okazję, tonącą w zieleni platformę. Na platformie będą bohaterowie filmu:  Grag, Ugga, Gaj, Ip, Babcia. Dodatkową atrakcją, będzie ustawiony przed platformą papugożaur, na którym śmiałkowie będą mogli usiąść i zrobić zdjęcie.
 
Wielka Podróż Krudów  w Krakowie odbędzie się w czwartkowe popołudnie 21 marca 2013, przy budynku Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego u stóp Wawelu (ul Powiśle 11). Zabawę rozpoczniemy o godz. 13.00

Do  Poznania przyjedzie specjalna platforma oraz grupa jaskiniowców, którzy umilą  mieszkańcom Poznania niedzielne południe 24 marca br na Placu Wolności, mieszkańcom Wrocławia sobotnie popołudnie 23 marca br przy Pasażu Grunwaldzkim,  mieszkańcom Katowic piątkowe popołudnie 22 marca br na placu przed SPODKIEM.
 
Ideą zabaw KRUDÓW, jest zaktywizowanie do wspólnej, zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i opiekunów, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie.  Podczas imprezy nie zabraknie również czasu na poznanie filmowego świata pełnego fantastycznych roślin i zwierząt, wśród których znajdą się m.in. krokopies (skrzyżowanie krokodyla z psem), jaszczujot (skrzyżowanie jaszczurki z kojotem), świnioperz (świnia + nietoperz), myszłoń (skrzyżowanie myszy i słonia) oraz piraniodzioby (latające ptaki-piranie). 
 
Podczas trwania tej niezwykłej podróży, w towarzystwie jaskiniowców, doświadczymy życia pradawnych, zobaczymy jak wykonuje się narzędzia z krzemienia i drewna. Będziemy mieli okazję malować z nimi jaskiniowe wzory, unieść maczugę czy zagrać na rogu bawoła. 
Rozdawane będą upominki w postaci książeczek filmowych. W wydawnictwie tym obdarowani znajdą gry i zabawy Krudów przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla starszych uczestników. Dzięki temu barwnemu, ulicznemu wydarzeniu poznamy świat animowanej komedii Krudowie, zrealizowanej w studio Dreamworks Animation, w której powstały takie przeboje jak „Shrek”, „Madagaskar”.
 
Wydarzenie organizowane jest przez dystrybutora filmu Imperial Cinepix. Impreza na charakter otwarty i całkowicie bezpłatny.

Bądź na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi w twoim mieście
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj