25-latka pokazała, jak karmi piersią dwoje dzieci naraz
fot. Instagram/bekah/kolaż mamotoja.pl

Pokazała nagie piersi podczas karmienia dwójki dzieci i wywołała lawinę komentarzy

Jedni krytykowali 25-latkę za ekshibicjonizm, inni chwalili za naturalność. Jeszcze inni pisali, że choć karmienie piersią jest piękne, lepiej nie robić tego zbyt długo, bo może to źle wpłynąć na psychikę dziecka...
Milena Oszczepalińska
25-latka pokazała, jak karmi piersią dwoje dzieci naraz
fot. Instagram/bekah/kolaż mamotoja.pl
25-letnia blogerka i influencerka Bekah Martinez pochwaliła się na Instagramie dość odważnym zdjęciem, na którym widać, jak karmi piersią dwoje dzieci – niemowlaka i 1,5 roczną dziewczynkę. Choć sama wydaje się być dumna z tego faktu, dla wielu internautów takie zdjęcie to przesada. Rzeczywiście nie powinna pokazywać się publicznie w takiej sytuacji?

Karmienie piersią to normalna sprawa

Blogerka, pokazując zdjęcie z karmienia, chciała przypomnieć, że jest to zupełnie naturalna rzecz. Na fotografii widać jej uśmiech i radość z karmienia. To samo sugeruje opis, który dodała pod postem. Napisała: „Po prostu robię mamusiowe rzeczy”. Nie wszystkim taki widok się jednak spodobał…
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez bekah (@bekah)

Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.

Blogerka skrytykowana za karmienie piersią

Pod postem Bekah pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wiele osób pisało, że takie zachowanie blogerki jest niestosowne, a nawet obrzydliwe. Niektórym nie podobał się sam fakt pokazywania publicznie, jak karmi piersią, a inni zwracali uwagę na to, że córka influencerki jest już za duża na picie mleka mamy. „To obrzydliwe. Dziewczynka jest za duża na karmienie piersią i jak dorośnie, będzie mieć problemy psychiczne” – czytamy w jednym z komentarzy.

Bekah Martinez zdecydowała, że nie pozostawi tych słów bez odpowiedzi. Internautce, która skrytykowała ją w tak mocnych słowach, napisała: „Moja córka nie skończyła nawet 18 miesięcy, a już dostaję takie komentarze. Nie ma niczego złego w dobrowolnym karmieniu piersią dziecka. To nie jest dla niej szkodliwe pod względem psychologicznym. Społeczeństwo jest bardzo uwstecznione w tych sprawach. Dzieci nie kojarzą karmienia piersią seksualnie”.

Oczywiście wśród setek komentarzy pojawiły się i takie, które chwaliły blogerkę za jej postawę. Jedna z kobiet napisała np.: „Popieram cię. Karmienie piersią to niesamowita i naturalna sprawa. Sama byłam długo karmiona piersią i cieszę się, że moja mama nie próbowała odstawić mnie na siłę. Będę mieć takie samo podejście, gdy doczekam się własnych dzieci”.

A wy co sądzicie o zdjęciu kalifornijskiej blogerki? Przesadziła, publikując tak intymną rzecz na Instagramie, czy wręcz przeciwnie, kobiety nie powinny bać się pokazywać, jak karmią piersią?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy