John Legend i Adam Levine w reklamie Pampersa
fot. screen/youtube.com

Zareklamowali ojcostwo po mistrzowsku! Ten spot jest uroczy i bardzo potrzebny

John Legend i Adam Levine w najnowszej kampanii producenta pieluszek pokazują, że tatusiowie też sobie świetnie radzą!
Dominika Bielas
John Legend i Adam Levine w reklamie Pampersa
fot. screen/youtube.com
Bez wątpienia tata może być znakomitym opiekunem dziecka, Pampers postanowił to wykorzystać! W najnowszej reklamie „Love the Change” John Legend przewija swojego synka, nucąc piosenkę „Stinky Booty Duty”. O pomoc zwraca się do starszej córeczki oraz kilkunastu ojców, którzy stoją za nim. Prawie każdy z nich ma na ręku swoje dziecko. Panowie wspólnie śpiewają „Stinky Booty Duty” w konwencji musicalu. Dołącza do nich Adam Levine z Maroon 5, który także przewija swoją córeczkę. Spot kończy wejście, modelki Chrissy Teigen, żony Legenda. To już druga odsłona kampanii Pampers z Johnem Legendem. Pierwszą wyemitowano w czerwcu ubiegłego roku, tam Legend przewijał swoją córeczkę. Reklama jest przeurocza, przekonajcie się same:

Nie zmieniasz pieluszki? Nie gwiazdorz

Spot Pampersa ujmuje nie tylko dlatego, że jest świetnie zrobiony, ale i dlatego, że jest bardzo potrzebny. Ojcowie w reklamach to rzadkość. Zazwyczaj to kobieta jest tą, która opiekuje się dziećmi i to ona podejmuje wszelkie decyzje, dlatego w spotach widzimy zazwyczaj panie. Niestety dzieje się tak także w życiu. Podczas jednego naszych live chatów na Facebookowym profilu Mamotoja.pl padało wiele pytań do eksperta, jak zachęcić tatę do opieki nad niemowlakiem. Niestety nadal gros panów uważa, że zajmowanie się malutkim dzieckiem jest niemęskim zajęciem. Sama znam kilku osobiście. Takie spoty przełamują wciąż panujący stereotyp, że niemowlakiem powinna zajmować się głównie matka. Pampers pokazuje, że jest to zupełnie normalne i podkreśla, że absolutnie każdy tata może być znakomitym opiekunem dziecka od narodzin.
Redakcja poleca: Fakty i mity o pielęgnacji włosów dziecka
Jak często myć dziecku włosy? Czy podcinanie włosów pływa na ich wzrost? Sprawdź porady eksperta dotyczące właściwej pielęgnacji włosów przedszkolaka.

Potrzebuję cię tato!

Mój mąż jako pierwszy przewinął nasze dziecko i również jako pierwszy je przebrał. Co więcej, początkowo robił to znacznie częściej i zdecydowanie lepiej ode mnie. Także kangurował, uspokajał i tulił niemowlę - było to zupełnie naturalne. Żadne z nas nie zakładało, że umie robić coś lepiej. Obydwoje uczyliśmy się, jak opiekować się tym małym człowieczkiem od podstaw.
 
 

Niemowlę czuje, że mama to ktoś zupełnie inny niż tata. Kiedy maluch i jego tata spędzają ze sobą czas, rodzi się między nimi nie tylko przywiązanie i czułość. Mężczyzna wnosi w świat dziecka nowe przeżycia. Niektórym panom trudniej jest nawiązać kontakt z maluszkami, bo nie wszyscy mają równą łatwość w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych. Mogą być nieporadni w okazywaniu czułości, ale warto, by próbowali i by kobiety stwarzały im taką możliwość. Ta urocza reklama pokazała, że ojcowie są równie doskonałymi opiekunami, co matki i warto im czasem oddać stery w opiece nad dzieckiem. W końcu trening czyni mistrza! A jeśli jakiś pan nadal przyznaje, że stroni od opieki nad dzieckiem? Wielka szkoda, bo nie wie, jak wiele traci.


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy