GRY
 
 

Małe Kino Kalimba - filmy dla dzieci, 3-31.05, Warszawa

Zapraszamy do Kalimby na pokazy filmów dla dzieci.

logo, kalimba
Małe Kino Kalimba
PIĄTEK godz. 17:00 – 18:00
 
Kino w klimacie retro: ze starego rzutnika na dużym ekranie wyświetlimy bajeczki-książeczki na slajdach. Gdy rodzice z nostalgią będą pić kawę, maluchy doświadczą magii z ich wspomnień. Po seansie zapraszamy na zwariowane zajęcia plastyczne - inspiracją do nich staną się obejrzane bajki.
 
wstęp: 15zł
spotkania dla dzieci w wieku 3-7 lat
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
Przy zapisie należy podać imie i wiek dziecka oraz tel. kontaktowy do rodzica.
UWAGA ! tylko potwierdzone rezerwacje są ważne!
 
3 maja PIĄTEK godz. 17:00
 
Smufrowe Okulary
W naszym pierwszym majowym Małym Kinie odwiedzimy wspólnie magiczną wioskę Smurfów! Poznamy okropnego Gargamela i jego kota klakiera i razem ze Smurfetką odwiedzimy jego straszny dom. Oczywiście dzielny Papa Smurf sprawi, że wszystko dobrze się skończy. Po bajeczce każdy z nas zamieni się na chwilę w małego niebieskiego Smurfa i razem zbudujemy wspaniałą wioskę!
 
10 maja PIĄTEK godz. 17:00
 
Przygody Filonka Bezogonka
Małe Kino Kalimba zaprasza na spotkanie z uroczym biało-czarnym Filonkiem Bezogonkiem. Razem z nim pojeździmy trochę po Szwecji dla kotów, zobaczymy kocią orkiestrę i kto wie co jeszcze… Po bajce dzięki kocim wąsom i uszom sami będziemy mogli odtworzyć przygody Filonka, stworzymy wspólną orkiestę i zagramy koci koncert! Miau!
 
17 maja PIĄTEK godz. 17:00
 
O Rybaku i Złotej Rybce
Tym razem Małe Kino Kalimba zabierze nas na szerokie wody, gdzie wspólnie z Rybakiem złowimy całkiem niezwykłą Rybkę, która spełnia życzenia! Przeżyjemy przygody z Rybakiem, by po bajeczce zastanowić się o czym my marzymy i wyczarować własne złote rybki, a może nawet
wybrać się na wędkowanie…? Sprawdźcie sami!
 
24 maja PIĄTEK godz. 17:00
 
Doktor Dolittle i jego zwierzęta
Kto z nas nie marzył kiedyś żeby móc porozmawiać z ukochanym psem lub chomikiem… W tym tygodniu w Małym Kinie poznamy doktora Dolittle, który świetnie rozumie, co mówią do niego zwierzątka i dowiemy się co z tego może wyniknąć i jak doktor sobie z tym radzi. Po bajeczce sprawdzimy jak dobrze my sami znamy zwierzęcą mowę, a także wykonamy swój własne wyklejankowe zwierzaki.
 
31 maja PIĄTEK godz. 17:00
 
O osiołku, który lubił tańczyć
 
Osiołki kojarzą się nam raczej z lenistwem i narzekaniem, ale nie tym razem! W tym tygodniu w Małym Kinie Kalimba poznamy osiołka, który przeczy temu wszystkiemu, ponieważ… uwielbia tańczyć! Jednak nie wszystkim te tańce się podobają, zresztą, przekonajcie się sami co się dzieje, gdy osły zaczynają fikać koziołki… Po bajeczce sami trochę potańczymy i wykonamy nasze własne osiołki, może też zatańczą…?
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj